1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ETS 2: v1.17

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Kevin Wayne tarafından 21 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. 61Furkan61

61Furkan61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    ben hic begenmedim yeni grafikler parlakligi cok bogmuslar gercekcilik verecez diye oyunun icine etmisler kisaca ve harita yapimcilarinida zor durumda biraktilar ne tsm haritasını guncelleyebiliyor su anda nedeprojesi devam eden turkiye haritasini arti bu grafikler oyuna yuk bindirmekten baska birsey degil uzgunum ama hd graphics modlari buna gore kat kat daha iyi hem oyunada bir zarari olmuyor...hem ultra modda aciyorum camlar pembe gorunuyor cok sacma olmus

2. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    200
    Beta sürümü olduğunun farkındasınız değil mi? geri bildirime göre düzeltiyorlar parlaklıklara ayar çekecekler zaten, harita yapımcıları zorda kalıyor diye oyunu güncellemesinler mi? grafikler oyuna yük bindirmiyor aksine çoğu kullanıcı fps düşüşleri çözülmüş diyor.

NiekHD bunu beğendi.
  3. KURTALAN

KURTALAN
    Plaka

35
    194
    33
    105
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Siz harita yapıyorsunuz diye böyle düşünüyorsunuz.
    Bana göre de sizin düşünceleriniz saçma geliyor.

NiekHD bunu beğendi.
  4. 61Furkan61

61Furkan61
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    Size gore benim herseyim sacma geliyorsa bu turkiye haritasi cikincada indirmeyin o zaman tamammi herkesin kendi gorusu bana gore cok parlak ve begenmedim iste prolemmi var? Haritacilari bu yonden zorluyor simdi herbirseyi convert etmek gerekiyor ama hicbirkiside cikip convertin nasil yapildigini anlatmiyor soyle soyle yapilacak diyor o kadar ayrintili bir anlatim bile yok scs foruma kac defa konu actim bu yuzden ama onlarda ayrintili anlatmaya girismiyor neyse zaten tsmden bir arkadasim yardim edecek convert etmeye size yeni betanizda mutluluklar...ve bir daha insanlarin goruslerini yargilamamnizi oneririm...herkesin kendi gorusu...benim begenip begenmemem sizi ilgilndirmez guncellemeyi cikartan siz degilsiniz cunku

5. KURTALAN

KURTALAN
    Plaka

35
    194
    33
    105
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Ben bir yazılımcı olarak yorumladım ama siz çok duygusal davranıyorsunuz. Yaptıklarınız oyun yapımcısını zorlamaktan başka bir şey değil. Küçücük bir moderasyon bile oyunun database'inde binlerce çakışmaya yol açıyor. Oyun sırasında destopa dönüşler bundan kaynaklanıyor. Kişisel zevkler yüzünden orijinali huncarca eleştirmekte bana saçma geliyor, bende fikrimi söyledim. Sizin haritanızı indirmişim, indirmemişim bu bana bir şey kazandırmaz*kaybettirmez. Eleştiriye açık olmadığınızı biliyorum, o yüzden problem yok benim açımdan.

NiekHD ve ozgur825 bunu beğendi.
  6. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    200
    Eğer ortaya bir görüş yazıyorsan o görüşünü eleştirilmesini kaldıracak olgunlukta olacaksın yoksa sizi ilgilendirmez diye buraya yazmayacaksın sırf sen harita yapıyorsun diye scs gelişmeyi durdursun o zaman, convert etmeyi bilmiyorsun diye scs'yi suçluyorsun, biz beta düzelecek diyoruz sen beğenmedim scs harita yaptırmıyor converti bilmiyorum diyorsun çok alakasız bir eleştiri, sadece harita parlak olmuş desen anlarız ki zaten düzeltecekler dedik, senin derdin sadece harita, hani o eleştirdiğin Türkiye haritasını yapanlar oyunun 1.50'li sürümlerinden beri bu işle uğraşıyorlar onlarca güncelleme geldi hiç ses etmediler.

Alper34, NiekHD ve KURTALAN bunu beğendi.
  7. 61Furkan61

61Furkan61
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    hmm o turkiye haritasini yapanlar hic umrumda olmadi olmayacakta yorum agelince elsi yonlu yorum yaptim diye herkes alinti yaparaktan ters konusmus benim demek istedigim bu nokta herkes endi elestirisini koyar alinti yaparaktan yoruma yorum yapmaz elestiride neyse diyecek birschey yok...herkes kendi halinde haritayi convert etmeyi bilmiyorum diye birsey yok tsm haritasina bir kez convertleme yapmistim ilk surumden beri fakat su zamanda nasil yapildigini unuttum ve bunuda aciklayabilecek bir adam cikmiyor malesef...bir kere aciklasa yeter bilgiler tazelendimmi devam ederim yoluma fakat yardimdan aciz olan insanlarlada isim olmaz benim neyse...

8. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    200
    Alıntı yapılmasının nedeni sana verilen cevap bildirim olup gelsin gör diye, biri hakkında yazar, sana cevap hakkı doğar ama sen sonra fark edince iş işten geçmiş olur, bu yüzden alıntı sistemi var biraz mantığınızı kullanın, o harita yapanlar "umrumda olmadı" diyorsun o yüzden mi mahkemeye vereceğim diyordun? çok net hatırlıyorum, burada ters konuşan kimse yok sen sadece eleştiriye kapalı bir insansın ki ilk mesajım eleştiri bile değil, convert derken ets2'ye zmodeller ile convert işlemini kast ediyorsan youtube'da bir sürü video var, kimse yardım etmiyorsa karıştıra karıştıra öğren hem arada belki bilmediğin bir işlemi keşfedersin hem de kimseye muhtaç olmazsın, bizim burada yardım istediğini görmedim ama yardım eden çıkmadıysa bilen yoktur demektir.

NiekHD bunu beğendi.
  9. corbanez

corbanez
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Evet, gün geçmiyor ki forumda bir "amaçsız tartışma" daha yaşanmasın.

Alper34 ve NiekHD bunu beğendi.
  10. NiekHD

NiekHD
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı

1.215
    2.256
    165
    Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz, şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde.

Sevgiler. :)

KURTALAN bunu beğendi.