1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber ETS 2: v1.17 Beta Güncellemesi Yayınlandı!

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Bomlife tarafından 16 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. NiekHD

NiekHD
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı

1.215
    2.256
    165
  2. Bomlife

Bomlife
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Hata filan veriyor mu? Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/game.log dosyasını gönderebilirsen bir bakalım..

Ayrıca şunu da bir deneyin:
    Steam>Kütüphane>ETS2'ye sağ tıkla>Özellikler>Çalıştırma Seçeneklerini Ayarla>Boşluğa -nointro -64bit yazıp kaydedin.

badircik bunu beğendi.
  3. -AZE- sarxan

-AZE- sarxan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

30
    64
    11
    90
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    64bit veya 32bit kullandığımı nerden bilebilirim? Tam anlamadım bu kısmını.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 17 Nisan 2015
  4. Bomlife

Bomlife
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    1.17 beta sürümünü kullanıyorsanız, sol üst kısımda sürüm bilgisini görebilirsiniz.

5. Euphony

Euphony
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    8
    2
    0
    Oyun cok degısmıs, gorsel olarak gayet baya ılerleme kaydetmıs. Gerceksılık bakımından da aynı sekılde mesela suan vıtes degıstırırken motordan ses kesılıp daha sonra tekrar ses acılıyo oldukca gercekcı fakat arabaların donuslerınde ve frenlemelerınde sıkıntı var eskısıne gore

6. BrKGnR

BrKGnR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    18
    6
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bomlife bir sorum olacak. Dediğiniz işlemleri yaparak oyunu single da 64 bit açabiliyoruz. Benim öğrenmek istediğim MP de oyunu 64 bit nasıl açacağız?

7. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Bildiğim kadarıyla multiplayer'ın 64bit desteği yok. Konu ile ilgili açıklama burada var.

8. Taha

Taha
    Plaka

23
    46
    6
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Yükliyeyim dicektimde 1 gb dedi vazgeçtim ):

9. Adembey

Adembey
    Kayıtlı Kullanıcı

62
    3
    0
    0
    Yükledim.Grafikler güzel fakat araç dönüşlerinde problem var ve frene basınca geç tepki veriyor.Ayrıca signle oyunda nedense 30fps den fazla alamıyorum ayarlardan 60 seçmem rağmen mp oynarken böyle bir sorun yoktu 60'a sabitliyordu nasıl çözebilirim birde bazı yüklerin ağırlıkları gözükmüyor ve yük alınca araçlar gereğinden fazla yavaşlamaya başladı

Alt+tab yapmıştım gene ouna döndüğüm zaman böyle bir görüntü çıkıyor buda bug sanırım.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Aralık 2015
  10. onureiz

onureiz
    Plaka

199
    66
    115
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Gelen yenilikler çok güzel ama vitesi manuel olarak Shift ve Ctrl tuşlarından kontrol ettiğim için sıkıntı yaşadım eski sürümde Shift tuşuna basdığım an atıyordu vitesi şimdi 1-2 saniye sonra atıyor. Frenlere de alışmak gerek arkada yük yokken bile tır 125 ton taşıyormuş gibi geç duruyor. Bir süre bu sürümde oynayıp alışmak gerek.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.