1. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 2. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber [ETS 2] TIRSAN Treyler Paketi - Devam Eden Çalışma Güncellemesi

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve CumaliBzdmR tarafından 8 Eylül 2023 başlatılmıştır.

 1. CumaliBzdmR

  CumaliBzdmR
  Yönetici
  Plaka

  32
  4.634
  9.241
  200
  Volvo
  TruckersMP Profili
  Birkaç ay önce Euro Truck Simulator 2 için TIRSAN treylerleri üzerinde çalıştığımızı resmi olarak duyurmuştuk. Sürecin şu ana kadar nasıl ilerlediği konusunda sizlere küçük bir güncelleme yapmak ve bu yeni eklemeler konusunda sizi heyecanlandırmayı umuyoruz. Oyundaki geniş dorse yelpazesi..

  [​IMG]

  Türkiye merkezli TIRSAN, 46 yıldır Türk treyler sektörünün kesintisiz lideri ve tüm iş ihtiyaçlarına yönelik yüksek kaliteli treyler üreticisidir. TIRSAN, mühendislik gücüyle treyler sektörüne patentlerde de öncülük ediyor ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle lojistik müşterilerinin gözdesi olmaya devam ediyor.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  TIRSAN'a şükranlarımızı sunmak istiyoruz; dorselerini sanal dünyada hayata geçirmek için çalışırken onların temsilcileri harika işbirlikçiler oldu. Veri paylaşımı, geri bildirimde bulunma veya sorularımızı yanıtlama olsun, itibarlarını gerçekten korumayı başardılar.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Ekran görüntülerinde görebileceğiniz gibi, ilk duyurudan bu yana bazı ilerlemeler kaydedildi. Öyle ki bu projeyle yavaş yavaş bitiş çizgisine yaklaştığımızı rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca, daha uzak bir gelecekte de paketi daha da genişletmeyi planlıyoruz! Artık bu yaklaşan DLC'yi Steam istek listenize ekleyerek heyecanınızı ifade etmenin zamanı geldi.  Şu anda kesin bir yayınlanma zaman dilimini doğrulayamasak da, olası güncellemeler için gözlerinizi blog veya sosyal medya ( X/Twitter , Instagram , Facebook , TikTok ) profillerimizde dört açmanızı öneririz. Bu heyecan verici bir işbirliği ve bu yeni römorklarla kargo taşımaya başladığınızda bundan keyif alacağınızı umuyoruz.​
   
  38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.