1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ets 2 tır gitmiyor

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve celal_1433 tarafından 26 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. celal_1433

celal_1433
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

35
    152
    37
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Selam arkadaşlar sağlık nedenlerimden dolayı uzun süredir oynamıyordum açayım oynayayım dedim eski savemi kopyaşadım ama yükleme ekranında kapanıyor bende dedim sanırım modlardan yeni profil oluşturdum herşeyi yaptım xbox controller ile oynuyordum profilimi oluşturdum ama ne yaptıysam ileri geri gitmiyor tır, w a s d sorun yok kolda yürümüyor gaz veriyor ama gitmiyor gaza basmayı bırakınca kendi yavaş yavaş hareket ediyor bütün ayarlara baktım çözüm bulamadım arkadaşlar neden yapar bunu ?

2. syntax

syntax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

298
    414
    220
    TruckersMP Profili
    Steam kontrolcü ayarlarından Xbox Yapılandırma Desteği seçeneği aktif mi?

hoca33 2 bunu beğendi.
  3. BASHKOOV

BASHKOOV
    Plaka

31
    642
    916
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Gaz veriyor ama gitmiyor demişsiniz. El freni çekili kalmış olabilir, retarder açık kalmış olabilir, dorse freni, motor freni gibi frenlere aynı anda basılıyor olabilir. Tuş atamalarını kontrol edin ve bence sıfırladıktan sonra tekrar deneyin.

4. celal_1433

celal_1433

35
    152
    37
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    el freni çekik değildi motor freni ve retardere bakmadım ama normalde klavyeden w a s d ye basınca gidiyor sadece kolda yapıyor bunu.

5. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bende Xbox Controller ile oynuyorum. Kontrol ayarlarınızı kontrol edebilir misiniz ? Mesela ben controller ile oynarken klavye çalışmıyordu. Yani motor çalıştırma , w-a-s-d tuşları vs. Fakat ayarları bu şekilde yaptığım zaman hem controller ile hem de klavye ile kontrol edebiliyorum Tırı. Öncelikle Kontrol ayarlarınızı bu şekilde kontrol ediniz. Ardından Tuşlar kısmını kontrol ediniz. [​IMG] [​IMG]

38 KAYSERİLİ 38 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  6. celal_1433

celal_1433

35
    152
    37
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Valla oyunu sildim sıfır profil oluşturdum düzeldi yardımınız için teşekkür ederim yinede.

Doctor Pikachu bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.