1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS 2 Takılma ve Sonrasında Gelen Reset

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve EmreYavuz tarafından 8 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. EmreYavuz

EmreYavuz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

228
    68
    85
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar. Şimdi sorunumu size şöyle anlatayım;

Mesela yolda gidiyorsunuz,çevrenizde (Tab tuşu) kimse yok. Karşı yoldan 600m 'den biri belirdi diyelim..
    Tam o esnada bende ets2 kilitleniyor. Yani tamamen donuyor ve 2-3 dk da anca düzeliyor(bu sorun sonradan ortaya çıktı, önceden yoktu). Kİ genelde güzelmiyor pc yi resetliyorum. Anlam veremediğim nokta şu; Ekran kartım AMD HD7850 Battlefield 3'de hiçbir sıkıntı olmuyor. Bilgisayarı normal kullandığım zamanlarda da (oyun oynamadığım zamanlar) hiç bir sıkıntı yok. Sadece ets2 de bu sorunu yaşıyorum. Acaba sorun bende mi yoksa son güncellemeden sonra ortaya çıkan ortak bir sorunmudur bu ?

Teşekkürler.

2. Exor

Exor
    Plaka

37
    43
    12
    80
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Öncelikle kimse böyle bir şikayette bulunmadığına göre sorun sende. Bir kaç tavsiye verebilirim istersen.
    - Ekran kartı driverını güncelle.
    - Steam üzerinden oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrula. (Steam'de Ets2 ye sağ tıkla özelliklere gir. Yerel dosyalar sekmesinden yapablirsin.)
    - Hala sorun devam ediyorsa ets yi kaldır multiplayerı kaldır ve hepsini baştan kur. Profilinin gitmemesi için Belgelerim/Euro Truck Simulator/profiles klasörünü yedek al.
    - DirectX'i de indirip tekrar kurabilirsin.

EmreYavuz bunu beğendi.
  3. EmreYavuz

EmreYavuz

228
    68
    85
    TruckersMP Profili
    Az önce fark ettim AMD yeni sürüm driver çıkarmış güncelledim kardeşim. Şimdilik bir sorun yok bakalım..
    teşekkür ederim bilgiler için.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.