1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ETS 2 Steam' de Ne Zaman İndirime Girer?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Arif Can tarafından 12 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. tarum

tarum
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

239
    190
    110
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Yakinda scandinavian cikacak o zaman belki bir iyilik yaparlar ets2 icin

2. Bu indirimleri Steam mi yapıyor yoksa yapımcı(SCS) mı yapıyor?

3. EmreTR

EmreTR
    Plaka

25
    324
    366
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bak ben yılbaşında oyunu 5.85TL ye aldım ETS2-GoingE. 8TL iydi düşün.
    iskandinavyayla beraber en fazla 20-30TL olur.
    Steam yapıyor indirimi.

4. O zaman en iyisi yazın almalıyım hem kendim için hem de hediye olarak alırım çekilişle filan veririm.

5. Bu arada bizde kredi kartı yok ailede kullanmıyoruz. Ama Ziraat Bankası nın bankamatik kartı var. Emekli maaşının %85 90 ı kredi çektik ona gidiyor kalan parayı da otomatik ödeme ile su ve elektriğe bağladık ve her ay para kalıyor bir miktar 30 50 TL gibi. Sizce ben bu kart ile g2a.com gibi sitelerden oyun keyi alabilir miyim oluyor mu yani?

6. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    steamdan mobil ödemeyle alırsın 39 tl ye alma indirime girsin bekle bu kadar beklemişsin :D

7. Bekledim de :D 4 ay oldu Yaz İndirimi ne zaman olur Haziran da mı Temmuz da mı?

8. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    4 ay mı yılbaşında nie almadın sen :D

EmreTR bunu beğendi.
  9. Bilmiyordum o zamanlar işte haberim yoktu. MP dan vardı ama güzel değil diyordum sonradan videolar twitchden canlı yayınları görünce tabi olay değişti ama zaman geçmişti ondan.

10. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    benim bi arkadaş da va oda indiirmi bekliyor zaman olarak mayıs haziran diyorlar belki okullar kapanınca indirime girebilir ki ayrıca başka sitelerde de indirime giriyor kredi kartı paypal ödeme filan oluyor forumdanda konu açıyorlar indirim olursa takip de kalmak da fayda var