1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS 2 Renault Premium Modifiyesi Hakkında

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve yigit5234 tarafından 3 Eylül 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. VolvocuYigit

VolvocuYigit
    Kayıtlı Kullanıcı

51
    19
    25
    Volvo
    Steamdan Dlc'lere baktığımda Renault tuning Yok. Fakat mesela youtube Kacaktv Videosuna Baktığımda Orijinalinde Olmayan Takılmış Parçalar var. Onlineda Oynadığı için mod Olduğunu Düşünmüyorum. Yardımcı Olabilirmisiniz?

2. KaanMarngozoglu

KaanMarngozoglu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

136
    101
    155
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Orijinalde olmayan derken, demir boru, tampon, ışık vs. diyorsanız oyunun orijinalinde her tıra takılabilen parçalar tamirhanede var, oradan takabilirsiniz. Bazı parçalar belirli bir seviyenin üzerinde açılıyor, haberiniz olsun.

hoca33 2 bunu beğendi.
  3. VolvocuYigit

VolvocuYigit
    Kayıtlı Kullanıcı

51
    19
    25
    Volvo
    Hayır Oyunu Biliyorum Levelim Herşeye yeter. Hani Tuning Pack dlc ler oluyor ya Steamda Volvo var mesela bende. Renault premium tamponu Siyah Plastik görmüştüm. Fakat Tamirhanede Öyle Bir Seçenek yok. Onu hangi dlc ile yaptığını Soruyorum. Çünkü Renault dlc side yok

4. mexiumut

mexiumut
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.317
    4.247
    300
    Volvo
    TruckersMP Profili
    High Power Cargo paketindeki boyama ile plastik görünümü verebilirsin. İzlediğin videodada öyle yapılmış herhangi bir mod kullanımı yok.
    https://store.steampowered.com/app/304214/Euro_Truck_Simulator_2__High_Power_Cargo_Pack/

UlasCaNN, hoca33 2 ve VolvocuYigit bunu beğendi.
  5. VolvocuYigit

VolvocuYigit
    Kayıtlı Kullanıcı

51
    19
    25
    Volvo
    mexiumut bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.