1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Yardım Ets 2 Opengl Sorunu

Konusu 'Euro Truck Simulator 2 (SP) (MP)' forumundadır ve celal_1433 tarafından 28 Şubat 2022 başlatılmıştır.

1. celal_1433

celal_1433
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

35
    152
    37
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Selam arkadaşlar 2 sorum olacak birincisi garaja kendime veya şoföre fazla tır almak fps e etki eder mi yada kasar mı ? İkincisi arkadaşlar bilgisayarımda ki bazı sorunlardan dolayı oyunu directx 11 veya safemoddan açamıyorum, mecbur opengl olarak açıyorum sorun şu ki opengl de bazı modlar çalışmıyor örneğin scania intrenior modu çalışmıyor birde scania olsun daf olsun çekicinin önünde ki scania daf yazıları kırmızı ışıklı yapıyorum ama opengl de yanmıyor nasıl çözerim bu sorunları ? Bahsettiğim bu sorunlar directx 11 veya safe modda olmuyor.

2. Ghost

Ghost
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

785
    2.590
    300
    Sorun moddaki kaplamaların opengl uyumlu şekilde yapılmamasından kaynaklanıyor. Opengl uyumlu şekilde yapılmadığı sürece çözebileceğin bir şey yok. Örneğin Ford F-max modu opengl ile uyumlu şekilde çalışmakta.

3. celal_1433

celal_1433

35
    152
    37
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Cevap için teşekkürler peki scania daf yazıların ışıklı göstermemesi oda opengl uyumlu olmadığı için mi oyunun kendisinden diye hatırlıyorum o özelliği mod değildi sanki.

Peki modu opengl ile uyumlu hale getirebilir miyiz ? Sitede bu işlerden anlayan varı ki acaba

hoca33 2 bunu beğendi.
  4. hoca33 2

hoca33 2
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Red_Interior_for_Scania modunu, hem DirectX ve hem de OpenGL ile uyumlu halde çalışacak şekilde uyarlamaya çalıştım. Bir sorun olmadan çalışıyor bende. Umarım sizde de çalışır. Aşağıdaki adresten indirebilirsiniz.

https://www.mediafire.com/file/ntmghpr9dgaxgzm/Red_Interior_for_Scania_OpenGL.zip/file

5. celal_1433

celal_1433

35
    152
    37
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hay Allah senden razı olsun kardeşim ne kadar teşekkür etsem az adamsın.

hoca33 2 bunu beğendi.