1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Ets 2 MP'deki trollerden bıktım.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ByNexus55 tarafından 14 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. ByNexus55

ByNexus55
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

23
    32
    11
    85
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Şu oyunu 7 liradan satıyorlar Herkes alabiliyor. Ben oyunun bütün dlclerine sahibim. Bu yüzden bu kişilerden kurtulmak için scandinavia da oynuyorum. Bugün artık sıkıldım ve avrupanın diğer şehirlerine geçmeye karar verdim ve tahmin ettiğiniz gibi troll diye tabir edilen tayfadan kişiler ters şerit ihlali ışık ihlalleri yol kapama kafadan araca vurma vs. gibi şeylerle karşı karşıya kaldım birdaha geçmemeye karar aldım Scandinaviaya para bulamaz o kişiler ban korkusuyla scandinaviada bir şey yapamazlar. Ama şimdi ban yese ne olur birdaha ki indirime verir 7 lira yine girer yine trollük yapar.

biraz resimlere geçelim

yol kapama

2.yol kapama

kafadan çarptı.

ışık ihlali

bunlar gibi nicesi var. O yüzden size tavsiye Scandinavia alın güzelce oynayın arkadaşlar.
    Bu akşam çok sinirlendim bu konu üzerine kesinlikle oyunlar ucuza satılmamalı diyorum.

Son düzenleme: 15 Ocak 2016
    Paspalin ve ERKAN61 bunu beğendi.
  2. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Plaka

0
    0
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Troll yapanın çocuk olduğunu nerden biliyorsun ? Mp ' de trollenmekten bıktıysan SP oyna o zaman. Sonuçta parayı SP için ödüyorsun.

AhmetF bunu beğendi.
  3. MetinSenturk

MetinSenturk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    275
    129
    140
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    abi bende scandinavya var ancak çok boş en kalabalık yeri neresi?

4. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Oyun içerisinde tek çocuklar trollük yapmıyor, geçen oyunda hamburg'dan kiel'e gidiyordum, 200 KM kalmıştı yolumun bitmesine bir adam çıktı karşıma, sağ sol yapıyordu mause ile oynuyordu galiba, dedim neden öyle sürüyorsun? Abi kusura bakma bira içtim ondan böyle sarhoş sarhoş sürüyorum dedi, burası oyun farkında değilmisin dedim? Farkındayım dedi keyif alıyorum vs dedi, o zaman oyun kurallarını öğren dedim, tam yanından geçiyordum tak önüme kırdı seferimi maf etti 1.500KM kadar yol gitmiştim %1 hasar bile almamıştım o adam yüzünden pat die %50 hasar aldım bu gerçekten kötü bir durum ayrıca ETS2MP ekibi yeni takım arkadaşları arıyor detaylara aşağıdaki bağlantı adresinden bakabilirsiniz,
    https://forum.truckersmp.com//index.php?/topic/25308-support-team-recruitment/

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 14 Ocak 2016
  5. EnesDGN

EnesDGN

184
    41
    85
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Oyundur ne olcak ya mantıgıyla oynuyolar halbuki adam gibi kurallarına gore oynasalar daha zevk alıcaklar kaliteli vakıt gercırmı olucaklar ama daha dusunemıyolar :9

ERKAN61 bunu beğendi.
  6. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Plaka

0
    0
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Adam iskandinavya'nın en kalabalık yerini soruyor sen rotterdam diyorsun ? Boş yorum yapma ismail...
    @metinmarley005 En kalabalık şehirler Bergen-Oslo diyebilirim.Tabi oldukça değişken bir durum bu.

Kaan BATU ve CumaliBzdmr bunu beğendi.
  7. EnesDGN

EnesDGN

184
    41
    85
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    İşin içinde Roterdam varsa Bizede ekmek cıkıyor.Reportlanacak bi suru kısı :)

8. ByNexus55

ByNexus55
    Plaka

23
    32
    11
    85
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    bergen ve oslo da çok fazla yogun sayılmaz sakin sakin oyunumu oynuyorum.

9. Emre K

Emre K
    Plaka

20
    786
    89
    105
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bende 13 yasindayim bende cocugum tabirinizle ama allaha dulir bir banim oldu oda lagdan lutfen genellemenizi daraltin

10. hemrem1919

hemrem1919

22
    21
    3
    65
    Scania
    TruckersMP Profili

Buda benim başıma gelen bir olay. Bende 2001 doğumluyum. sola geçeceğim sıkışmasın diye sinyal veriyorum. Sola geçiyorum. Geçtiğim anda çarpıyor ve arkasından gelense tamam manyak hareketlerde bulunuyor. Peki benim suçum ne? Bence yaşı küçük olanlar şeklindeki genellemenizi daraltın.