1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ETS 2 MP TR Şikayet!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve LeGenDofHelly tarafından 17 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. LeGenDofHelly

LeGenDofHelly
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    24
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Yılın şirketi oylaması hakkın

konuya katılıyoruz. şeklinde bir gönderi atmıştım attığımız gönderi silinmiş attığıma dair şahitlerimizde var.
    attığım yorum silinmiş...
    Katılıyoruz. ; şeklinde yazıp tanıtım linkimizi atmıştım şahitlerimde var kusura bakmayın ama burda ayrımcılık var biz katılıyoruz dememize rağmen listede adımız yok düpe düz gönderimiz silinmiş !!!!
    bizim amacımız burda 1.olmak değil bizim takıldığımız konu sahanın dışında bırakılmamız.

2. Greybeard

Greybeard
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    Öncelikle burada konu açıp birilerini kötülemekle bir çözüme ulaşamazsınız, eğer bu konu ile ilgili bir sorununuz varsa @Bomlife veya @NiekHD ile özel mesaj ile görüşebilirsiniz.

Ayrıca forum ile ne kadar ilgilendiğiniz 'Lisanslı Oyun Sahibi' rütbesini almaya tenezzül etmediğiniz ile belli oluyor. Konunuz kabul edilseydi bile bu şekilde ankete katılamazdınız.

CumaliBzdmr, Oguzmedia ve Kaan BATU bunu beğendi.
  3. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Katılım konusunda herhangi bir mesajınız yok, lisanlı oyun sahibi rütbesine sahip değilsiniz.

Oguzmedia bunu beğendi.
  4. NiekHD

NiekHD
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı

1.215
    2.256
    165
    Lisanslı Oyun Sahibi grubunda değilsiniz, katılmayı nasıl düşünüyordunuz ?

Ana konuyu okuma zahmetinde bile bulunmuyorsunuz, ondan sonra ben başvuru yapmıştım diyorsunuz.

Oguzmedia bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.