1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS 2 MP de küfür ettiğim için banlandım..

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve mrcanettix123 tarafından 22 Temmuz 2022 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. mrcanettix123

mrcanettix123
    Kayıtlı Kullanıcı

27
    12
    0
    25
    Adam sıkıştırdı bende küfür ettim adminde onu banlıcağına beni banladı..
    sol tıkalıydı sağdan sollucaktım tek şeritli yol zaten düisburg calais yolundayız, düizbürge 5 km filan kalmıstı.. soldakileri rahatsız etmiyim dedim sağdan solluyum dedim bu adamda sağa üzerime kırdı.. ya birine benzetti beni yada trolcü ye yada bilincli yaptı.. zaten bendede yük vardı 7 ton azot götürüyodum köln e..
    sonra bu adam üzerime kırdı ben havaya uctum..Sövdüğümde ise banladı rus admin..
    ban sebebinde ise aşağılayıcı yazıyordu..
    adminde rus cıktı..
    onunda işine gelmiş.. adamların zaten çin haric bütün ülkelere gıcıklığı var..
    İtiraz da ettim ama adam hala dönmedi.. Bence haksız yere ban yicem ? Öyle midir ?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 22 Temmuz 2022
  2. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    1- Adam sıkıştırdı ise küfür etmek zorunda mısın ? Al kaydını geç.
    2- Küfür etmekle kendinde suçlu duruma düşüyorsun. Admin haklı sebepten banlamış. Teşekkür mü bekliyordun ?
    3- Bu işin gıcıklık ile alakası yok.
    4- Hayır tamamen haklı olarak ban yemişsin.
    Hayırlı Günler.
    Not: Kimseye Allahsız diye hakaret etme. Böyle bir şey kabul edilemez.

3. mrcanettix123

mrcanettix123
    Kayıtlı Kullanıcı

27
    12
    0
    25
    Ya hocam solladığın adamın üzerine kırdığını düşün,bende kayıt filan yok.. Hadi diyelim foto aldın.. F10 a bastın.. Zaten tırı durdurman lazım.. Hadi tırı durdurdun o seni sıkıştırdıktan sonra resim alabilcen mi,sen resim alana kadar adam basıp gitcek.. Kim ilgilencek ki ? Adminler kendi egolarından baska hiçkimseyi düşünmüyor..
    Birazda gariplerin yanında ol lütfen rica ediyorum senden..

4. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Birader burada gariplik durum yok. Hatanı söylüyorum. Windows'un kendi kayıt programı al. Klavyene tuş ata. Kaza olduğu zaman son 1 dakikayı kayıt etsin. Yükle videon yolla rapora.
    https://www.chip.com.tr/makale/wind...ak için,G tuşlarına birlikte basmanız yeterli.

DaNgEr900 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  5. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Rus anlamaz ettiğin küfürden (translate ile çoğu anlaşılmıyor). Birisi şikayet etmiştir, o bakmıştır ban işine.

Avrupa'da tüm yollarda araçlar soldan sollanır. Sol tıkalıysa sağdan sollanmaz. Diğer araçlar gibi bekleniyorsa beklenir. Ancak adam önüne bilerek kırdıysa, zaten açık olması beklenen video kaydından o bölümü alırsın ve şikayet edersin. Video almadığın için, adam ceza alacaksa da almaz artık.

6. mrcanettix123

mrcanettix123
    Kayıtlı Kullanıcı

27
    12
    0
    25
    Hocam bıraktım ben ets2 yi.. Oyunda adalet yok.. Coğu ortaokullu ince sesli korkak ergenlerle dolu.. Reelde olsa hepsi abi çeker.. Elini sallayan coğu başı boş işsiz admin olmus.. ben reeldeki işlere bakcam artık..

7. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kolay gelsin ne diyeyim. :niekhd1:

DaNgEr900 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  8. emir00110

emir00110
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    14
    3
    10
    hocam en doğrsunu yaparsın bana da haksız yere ban evading dediler ne yaptım ne ettim kendimi anlatamadım onlarında kaldırmaya niyeti yok zaten her neyse bende bitirdim truckersmp defterini kapattım... zaten çok uzak değil yakında iyice düşer bu online sayıları sonra belki başka mp falan işleri çıkar bunlar da basar gider kapatılır diye tahmin ediyorum... çünkü ciddi anlamda düşüş var eskiden sunucuya girmek için sıra beklerdik şimdi 2500 anca sim 1

9. BodyguardXP

BodyguardXP
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.538
    502
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    benim bugüne kadar yediğim banların hepsi küfürden - insan bazen sinirlenip dümdüz gidebiliyor, tabi gitmemek lazım ama oluyor yani, geçmiş olsun olur böyle şeyler :):cay2:

10. BatuhanKocak

BatuhanKocak
    Plaka

240
    181
    180
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Beni sıkıştırdı diyorsun fakat her hangi bir görsel kanıt yok. Bizler bile kanıtı, delili olmayan bir olayın hakkında inanıp, inanmamak konusunda tereddüt ediyoruz, elin gavurundan ne bekliyorsun, o adamlar kanıtlara bakar sen tüm gün dil döksen bile.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.