1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Yardım ETS 2 MP connection with server has been broken

Konusu 'Euro Truck Simulator 2 (SP) (MP)' forumundadır ve erensatar27 tarafından 23 Eylül 2022 başlatılmıştır.

1. erensatar27

erensatar27
    Kayıtlı Kullanıcı

19
    35
    6
    10
    İnternetimde herhangi bir problem yok sunucu 1'e girdikten sonra kalabalık bir yere gittiğim an bu hatayı verip oyundan atıyor yüklü olan varsa server kaynaklı mı benden kaynaklı mı anlamam için denerseniz sevinirim. Calais-duisburg yolunda.

2. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu hatayı yüksek ping varken alıyorsun diye hatırlıyorum. Ya da bizim Türk internetlerini, yüksek pingler etkiliyor diyeyim. Normal zamanda 70-80 ping alayım, yanımdan Çinli geçsin (onlar VPN falan kullanıyorlar diye biliyorum) ve 250 pingi olsun, anında benim Ping 100'ü geçiyor o adam gidene kadar. Şanslı değilsem hata verip sunucudan düştüğüm çok olmuştu.

38 KAYSERİLİ 38 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  3. UzmanCavus

UzmanCavus
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

371
    323
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bende de aynı problem var internetim netspeed 100mbit pingim genelde türkiye internetine gore düşük ping oluyor ama kalabalık olsun olmasın 10 kişi olsa bile oyuncular donuyor ve aynı hatayı veriyor