1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS 2 MP Connection Refused

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve YasinETS tarafından 8 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. YasinETS

YasinETS
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    16
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Connecting #2 Europe ...
    Connection Refused . İnvaild client diyo sonrada ets2mp den indirin tekrar diyo fakat son sürüm yüklü online girip oynayamıyorum yardım edin lütfen

2. YasinETS

YasinETS

29
    16
    2
    35
    TruckersMP Profili
  3. Siliniz.

4. YasinETS

YasinETS

29
    16
    2
    35
    TruckersMP Profili
    indirp sonucu bildireceğim teşekkürler.

connection established kicked diyip oyundan atıyor ama ne yazdıgını okuyamadım :( @Kaan BATU

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 8 Aralık 2015
  5. Europe#1 sunucusu şu anda çok yoğun. Boş bir sunucuya girip tekrar deneyiniz. Yüksek pingten dolayı sunucudan kick yemiş olabilirsiniz.

6. YasinETS

YasinETS

29
    16
    2
    35
    TruckersMP Profili
    deniyorum sonucu yazacağım

Asia #1 ve Europe # 2 Server 'larında da denedim bu sefer connecting derken birşey yazmadan direk oyun kapanıyor @Kaan BATU

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 8 Aralık 2015
  7. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    DNS kullanıyormusunuz?

8. YasinETS

YasinETS

29
    16
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Hayır

9. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    1. Steam > Kütüphane > Euro Truck Simulator 2 > Sağ Tıklama_Özellikler > Yerel Dosyalar > Oyun ön bütünlüğünü doğrula seçeneğine basın ardından euro truck simulator 2 steam'da küçük bir güncelleme yapacaktır bu güncelleme sizin oyuna ait eksik dosyalarınızı tekrar kuracak.
    2. Eğer hangi Virus Programını kullanıyorsanız, Geçici olarak devredışı bırak seçeneğinden, virus programı geçici süreliğine kapatın.
    3. Eğer bu işlemleri tamamladıktan sonra Euro Truck Simulator 2 Multiplayer logosunu masaüstü'de bulun > Yönetici olarak çalıştır > Seçeneğine basın daha sonra, DirectX veya OpenGL seçeneği ile açılsın mı? Soracak bu gelen seçenek'de DirectX'e basarak oyuna giriş yapın.
    4. DirectX yüklü değilse buradan güvenle indirin.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.