1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Yardım ETS 2 modları oyunda gözükmüyor

Konusu 'Euro Truck Simulator 2 (SP) (MP)' forumundadır ve satsujin tarafından 3 Temmuz 2022 başlatılmıştır.

1. satsujin

satsujin
    Kayıtlı Kullanıcı

16
    1
    0
    10
    Belgeler>ets2>mod klasörüne attığım hiçbir mod oyunda mod yöneticisinde gözükmüyor. Sürüm uyumsuzluğu ve dosyalarda sıkıntı yok. Modlar görünmediği gibi profiles klasöründeki Save'lerde gözükmüyor. 2 gündür uğraşıyorum çözümünü bulamadım bilginiz varsa yazar mısınız? Eskiden böyle bir sorun yoktu PC'ye format attıktan sonra başladı.

2. mexiumut

mexiumut
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.317
    4.247
    300
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Profiles klasöründeki profillerde bulut kaydetme açıksa gözükmez. Bulut kaydetmeyi oyunun profil seçme ekranında, profili düzenle bölümünde bulunan bulut tabanını kullan seçeneğinin işaretini kaldırarak profiles klasöründe görünmesini sağlayabilirsin.

Modlar içinse formattan sonra OneDrive kullanıyorsan bilgisayarından kaldır. Kullandığın modları Belgeler > Euro Truck Simulator 2 > mod klasöründe olduğundan emin ol. Bir de Atölye üzerinden yüklediğin modlar gözüküyor mu onu kontrol et. Mod klasöründe sıkıntı varsa konum olarak yerini değiştirmeyi deneyebilirsin.

hackvita, hoca33 2, Razor3214 ve 2 kişi daha bunu beğendi.