1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Yardım ETS 2 Jwin mx006 Direksiyon Seti Eksen Sorunu

Konusu 'Euro Truck Simulator 2 (SP) (MP)' forumundadır ve delidemir tarafından 13 Ocak 2023 başlatılmıştır.

1. delidemir

delidemir
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    1
    0
    10
    Herkese merhaba. Ets 2 yi acer laptopta direksiyon seti ile oynamak istiyorum ancak x ekseni ya sağ tarafa yada sol tarafa sabit kalıyor. Bundan 2-3 gün önce oynadığımda yine bir sıkıntı yoktu. Sorunu çözmek için Birçok yol denedim (direksiyonun driverını silip-yükleme, oyunu silip tekrar yükleme, usb girişini değiştirme) fakat sorun çözülmedi. Aynı direksiyon setini masaüstü bir bilgisayarda denediğimde x ekseninde herhangi bir sorun olmuyor. Oyunu steam üzerinden indirdim. Direksiyon setim Jwin mx006

2. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    C:\Users\username\Documents\Euro Truck Simulator 2\ global_controls.sii
    C:\Users\username\Documents\Euro Truck Simulator 2\profiles\profil adı\ controls.sii

oyun kapılı iken belgelerim euro truck içindeki bu control dosyalarını silip deneyin. oyuna tekrar girdiğinizde tüm tuş tanımlamalarınızı ve cihaz girişlerini sıfırlayacaktır. sonra direksiyon setini oyun ayarlarında tekrar tanımlayın.

birde aşağıdaki yol değişkendir steam kütüphanesi içinde. Oyunda yüklü plug-in varsa direksiyonu kitleyebilir.

Z:\SteamLibrary\steamapps\common\Euro Truck Simulator 2\bin\win_x64\plugins

hoca33 2 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.