1. Merhaba Ziyaretçi,
  Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
 2. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 4. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Eklenti (MP) ETS 2 - Hibrit Dorseler 3

Konusu 'Eklentiler (MP:Mods)' forumundadır ve hoca33 2 tarafından 27 Mayıs 2024 başlatılmıştır.

 1. hoca33 2

  hoca33 2
  Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
  Plaka

  323
  1.658
  250
  DAF
  TruckersMP Profili
  Mod ismi : hybrid_trailers_3_hoca33.scs
  Mod Yapımcısı: hoca33
  Test Edilen Oyun Sürümü: 1.50.* (SP-MP)

  Oyundaki bazı dorselerin, ikili-üçlü şekilde hibritlenmesinden oluşmuş 13 adet dorse içermektedir. WOT görevleri dahil tüm işlerde kullanabilirsiniz. Kendi definition kodlarına göre iş alırlar.

  Mod; FELDBINDER-TIRSAN ve WIELTON DLC lerine gereksinim duyabilir.

  13 Mod dorsesinin 5 'i STANDARD TRAILERS BÖLÜMÜNDE, 6 dorse FELDBINDER bölümünde ve birer dorse de TIRSAN ve WIELTON bölümlerinde yer almaktadır. İstenmeyen sürpriz durumların ortaya çıkmaması için lütfen özelleştirme yapmadan satın alınız. Yine de özelleştirme yapmak isterseniz; TOMRUK dorselerine merdiven ya da Alet dolabı yerleştirmeyiniz.

  Üçlü mod dorseleri çekici arkasında bağlıyken hızlı yolculuk yaptığınız bazı yerlerde (tamirhanelerde, yük alım yerlerinde vs...) araç boyu uzunluğundan dolayı arkadaki dorse tellere vs... takılı kalabilir. Genelde Norveç taraflarında gördüm bu durumu ama her yerde olabilir. Üçlü dorse bağlıyken hızlı yolculuk yapmamakta fayda var. :)

  Mod Kurulumu :

  1- Aşağıdaki bağlantı vasıtasıyla indirmiş olduğunuz hybrid_trailers_3_hoca33.scs dosyasını (uzantısı zip olarak da inebilir) yeniden ayıklamaya çalışmadan-olduğu gibi; Belgeler => Euro Truck Simulator 2 => mod klasörü içerisine atın.
  2- Euro Truck Simulator 2 oyununu Single Player olarak çalıştırın ve Profil seçim ekranında, Mod Yöneticisi sekmesine tıklayın. Gelen ekranın sol tarafında (eğer varsa) aktif-pasif tüm modlarınız görünmektedir. Burada görünen hybrid_trailers_3_hoca33 ismindeki küçük kare pencereye, sol fareyle çift tıklayın. Böylece modu etkinleştirmiş olduk. Aynı ekranın sağ tarafındaki AÇIK MODLAR yazan kısımda modumuzu görmeliyiz.
  3- Daha sonra ekranın alt tarafında bulunan Değişiklikleri Onayla butonuna tıklayıp, Oyuna Devam Et diyerek seçili profilimizdeki oyunumuza dönebiliriz.
  4- Singleplayer oyunda DORSE ALIMI vasıtasıyla istediğimiz dorseyi alıp, kişisel dorselerimiz arasına katabiliriz. (Single Player oyunda DORSE ALIMINA girince STANDARD TRAILERS - FELDBINDER - TIRSAN - WIELTON bölümlerinde ekrana gelen mod dorselerinden istediğinizi satın alabilirsiniz. Bu bölümlerde oyunun normal dorseleri de bulunmaktadır.)

  Multiplayer oyunda bu dorselerle nasıl oynayabiliriz :

  Singleplayer oyunda dorseyi satın alıp kullan diyerek çekicinize bağladıktan sonra multiplayer oyuna geçebilirsiniz. Modun aktif olup-olmamasına bağlı olarak gelebilecek uyarı pencerelerinde; yükle ve devam et diyerek multiplayer oyuna girebilirsiniz.

  Esenlikle Kalınız.
  Modu Aşağıdaki bağlantı yoluyla indirebilirsiniz: ~44.64 KB

  [​IMG]


  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]