1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Eklenti (MP) ETS 2 Hibrit Dorse Modu

Konusu 'Eklentiler (MP:Mods)' forumundadır ve hoca33 2 tarafından 10 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

1. yolcudurabbas

yolcudurabbas
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

39
    88
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    v1.37.1.6s de denedim.. yeni versiyonda..

DaNgEr900, 38 KAYSERİLİ 38 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  2. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    @hoca33 2 aldığım scania dorselerinin biri perdeli zaten, diğerini de perdeli ye çevirdim wot yükü rahatlıkla bulup götürüyorum eyvallah tekrardan
    Ama daha yanaştırmaya alışamadık bakalım çabalarımız devam ediyor :D. :kahve:

3. hoca33 2

hoca33 2
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Mod Krone Trailer pack, Schwarzmuller Trailer Pack ve Wheel Tunning Pack DLC 'lerine gereksinim duyuyor olabilir hocam. Ben bu DLC işlerinden çok anlamam. Eksik DLC 'niz varsa tamamlayıp bakmanızı tavsiye ederim.

Bir de mod ETS 2 v1.36 da düzgün çalışmaz, ucube dorse kombinasyonları görünebilir. :D Beta Public v1.37 de de düzgün çalışmayabilir. Bu modu Euro Truck Simulator 2 v1.37.1.6s sürümünde test ettim, en az bu sürümün yüklü olduğundan emin olunmalı.

Son düzenleme: 12 Mayıs 2020
  4. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tekrardan denedim sıfır profilde ama yine oyundan atıyor. Yine de elinize emeğinize sağlık. Dediğiniz gibi dlclerden dolayı olabilir. Başka türlü yapmayı deniycem. :)

5. hoca33 2

hoca33 2
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Moddaki tüm dorselerin multiplayer testleri yapılmıştır. TruckersMP 1.37 sürümü ile uyumludur. Moddaki hiçbir dorse, şu andaki TruckersMP kurallarıyla, kick yemez. En uzun dorse, HCT-ikili dorse uzunluğuyla eşdeğerdir. Trafiği sıkıştırma vs... gibi kişisel hatalar olmazsa ban yemezsiniz.

Esenlikle kalınız.

6. alikvp

alikvp
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    oy oy oy yerim ben bu modu :D manyak bir sey bea :D paylasim icin eywallah iyi forumlar

DaNgEr900, yolcudurabbas ve hoca33 2 bunu beğendi.
  7. yolcudurabbas

yolcudurabbas
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

39
    88
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hocam elimdekini kaybettim, yeniden indiriyorum .) Emeğine sağlık .)

DaNgEr900, 38 KAYSERİLİ 38 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  8. fiko263 2

fiko263 2
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    1
    1
    15
    hocam ben modu yüklüyorum ama çökme yaşıyorum nasıl düzeltebilirim

hoca33 2 bunu beğendi.
  9. Amirim4530

Amirim4530
    Plaka

401
    220
    170
    DAF
    TruckersMP Profili
    Hala çalışıyor mu?

hoca33 2 bunu beğendi.
  10. hoca33 2

hoca33 2
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Evet. Şu andaki ETS 2 sürümü 1.38.1.15s ve bu mod sorunsuz çalışıyor bende. :)

Ben dorse modlarını hazırlarken, şu dlcden şunu, bu dlcden bunu alayım diyerek hazırlamıyorum. Tüm dlcler yüklü bende. Singleplayer oyuna girip üzerinde değişiklik yapacağım dorseyi ya satın alıyorum veya sadece iş piyasasında bulunan bir dorse ise o dorse ile iş yaparken tüm dorse kodunu kopyalıyorum. Satın aldığım veya kod bloğu olarak kopyaladığım dorsede yapacağım değşiklikleri-eklemeleri kodlar vasıtası ile yapıp; ortaya çıkan işi mod halinde sunuyorum. Yani hangi dlcden hangi parçayı aldığım bilgisi yok bende. Belirli bir mod şablonu ile halletmiyorum işlerimi. Eksik DLC varsa mod bu yüzden çökmeye sebep oluyordur. Aynı türden başka modların beraber kullanılması da bazan çökmelere sebep olabiliyormuş. Save değiştirerek de deneyebilirsiniz. Netten indirilip kullanılan save düzgün hazırlanmamışsa sorunlara neden olabiliyor.

Belgeler => Euro Truck Simulator 2 klasörü içerisindeki game.log.txt dosyası, çökme sorunu sebebi veya sebeplerini içeren bilgiyi barındırıyormuş. Bu dosyayı paylaşmayı arzu ederseniz, anlayan arkadaşlar sorunun çözümüne yardımcı olabilir. Benim anladığım bir durum değil. (Çökme sorunu yaşadıktan sonra tekrar oyuna girmeden önceki game.log.txt dosyasını paylaşmanız gerekiyor.) Umarım sorun çözülür, esenlikler dilerim.