1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ets 2 En iyi Tır tavsiye

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve DumanEfe tarafından 17 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. DumanEfe

DumanEfe
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    4
    0
    50
    TruckersMP Profili
    Ets 2 Mp de ki en iyi tır sizce nedir? ve yeni başlayanlara başlangıçda şu tırlarla başlayın gibisinden önerileriniz var mı? Şimdiden teşekürler

2. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Renault Premium gayet iyi tavsiye ederim. Klavye ile oynandığında bana göre en rahat yol tutuşa sahip.

3. Mert Can Ayhan

Mert Can Ayhan

152
    19
    70
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    bana sorarsan en iyi tır tavsiyesi diye bir şey olamaz çünkü herkes in zevkleri ayrıdır kimi araç zor kalkar kimisi çabuk hızlanır kimisi zor devrilir yani sen tır tavsiyesi diyeceğine ne tür tır istediğini yaz bide sana ona göre yardımcı olalım umarım anlatabilmişimdir...

4. Charles

Charles
    Plaka

33
    399
    382
    230
    DAF
    TruckersMP Profili
    İveco nin en son eklenen Tırını kullanıyorum bu aralar (Hi-way) iç dizaynı ve yol göstergeleri gayet hoş bir şeyler sürüyorum hissiyatı uyandırıyor.Diğeri ise Renault şehirler arası sık yolculuk yapan biriyim yollarda bir gün hiç üşenmeden saydım, Türkiye'de her 5-6 tırdan biri Renault..Oyunsal bazda tek kötü yanı GPS'i içinde yok..

Deforsmylife bunu beğendi.
  5. Quadro

Quadro
    Plaka

238
    434
    195
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    En iyi tır; senin kullanmaktan en zevk aldığın ve yol tutuşuna en hakim olduğun tırdır 8--)

6. erdemban

erdemban
    Yasaklı Lisanslı Oyun Sahibi

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    Mercedes-Volvo-Scania kral üçlüdür ama senin kullanımına ve aradığın özelliklere bağlı :)

7. Mci61

Mci61

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    İç tasarım - yol tutuşu arıyosan İveco Hi-Way tavsiyemdir. Hızlı olsun ağır yükte dahi seri olsun diyorsan Volvo veya Scania. Ha birde yeni Mercedes var tabi hızı yol tutuşu tasarımı birleştirmişler , denemekte fayda var :)

BraveClayTV bunu beğendi.
  8. lojistikci

lojistikci

124
    57
    100
    En iyi kamyon göreceli kavramdır, kişiden kişiye değişir.
    Oyunun en hızlı atik kamyonu şüphesiz Volvo sonra Scania'dır.
    Senin soruna göre Başlangıç kamyonu Renault Premium olarak seçilebilir çünkü onda Motor kategorisinde çok fazla bir seçenek yok.
    Görünüm açısından Başlagıçta Yeni Mercedes Kamyonda Seçilebilir. :)

9. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    Her çekici ile 5000 kilometre yapmanızı ve kendi kararınızı vermenizi öneririm :)

AhmetF, WOTMP.com, corbanez ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  10. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
    Ben Man tercih ediyorum yol tutuşuda gayet iyi. Ama @Quadro nun dedigi gibi en iyi tir kullanmaktan zevk aldigin tirdir.

ozime45 bunu beğendi.