1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS 2 dış modifiye

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve EnsGunqor tarafından 15 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. EnsGunqor

EnsGunqor
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    3
    1
    35
    Öncelikle S.a çoğu videoda görüyorum da adamlar arabaların dışını modifiye ediyo. İç dizAyn için dlc lazımdı aldım ancak dış tarafını da modifiye etmek istiyorum bu bir dlc mi bağlı yoksa Mod falan mı söylerseniz çok sevinirim. Modsa hangi Mod dlc ise hangi dlc ismini söylerseniz de sevinirim

2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba,

Dış modafie kastın şu aşağıdaki fotoğraf'da gördüğün gibimi veya hangi dış modafie bunu gösterebileceğin bir fotoğraf vs varmı?
    Modafie olarak yukarıdaki parçaları kastediyorsanız eğer ve bunları kullanmayı takmayı bilmiyorsanız aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz :) ( Biraz video garip oldu :D )

Açıklama ;
    SinglePlayer için modlar bulunmakta evet, mod yapımcıları bu işler ilen çok güzel uğraşıyorlar ve gerçekten kaliteli mod çıkarıyorlar hakkını vermek gerekirse :) Bu modların bulunduğu siteyi sizlere bu konu altından gönderemem ( Reklam olduğu için ) Fakat sizlere özelden göndermiş bulunmaktayım, Ek olarak şunu belirtmek isterim, size göndermiş olduğum sitedeki modlar ( Multiplayer modunda çalışmıyor )
    Multiplayer için modları bilmiyor ve öğrenmek istiyorsanız eğer aşağıdaki bağlantı adresinden ( Multiplayer çalışan modlara göz atabilirsiniz )
    > http://mods.ets2mptr.com/

Umarım Sorununuzun Çözülmesine yardımcı olabilmişimdir,

Son düzenleme: 15 Ocak 2016
  3. EnsGunqor

EnsGunqor

26
    3
    1
    35

Bu videoda olduğu gibi daha ayrıntılı modifiye demek istedim normal modifiye yapmayı biliyorum zaten de

4. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bu tür modlar tekrar dediğim gibi multiplayer'da çalışmıyor, bu tür modların bulunduğu siteyi sizlere özel mesaj ile ilettim.
    Ayrıca videodaki modu istiyorsanız eğer ( Aşağıdan bulabilirsiniz )
    https://www.facebook.com/BINGH0ST/notes

5. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.272
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Böyle modlar için >>Link <<'ten faydalanabilirsin.
    Single player için geçerli.

6. EnsGunqor

EnsGunqor

26
    3
    1
    35
    Teşekkürler

CumaliBzdmr bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.