1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS 2 çalışmayı durdurdu hatası

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve yasinboyraz tarafından 21 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. yasinboyraz

yasinboyraz
    Kayıtlı Kullanıcı

41
    1
    0
    0

bu hatayı neden alıyorum ya windows xp de sorunsuz çalışıyor fakat windows 7 de hata veriyor lütfen yardımcı olun..

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Mart 2015
  2. SoLobLeN

SoLobLeN
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

609
    588
    230
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Save dosyanızı silip tekrar giriş yapmayı deneyin.

3. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Oyun ile ilgili bir hata olabilir. Oyunu kaldırıp tekrar kurmanızı öneririm. Bir de işletim sisteminde sorun varsa ondan dolayı da yapıyor olabilir. İlk oyunu kaldırıp tekrar kurun. Sorun düzelmez ise yardımcı olamaya çalışırım.

4. Kahraman

Kahraman
    Kayıtlı Kullanıcı

49
    1
    0
    0
    Ben bir türlü otobüs yükleyemiyorum steam çalışmayı durudurdu diyor çözemedim galeriye gidiyorum oyundan atıyor Allah rızası için yardım edecek yokmu bu sorun beni yıprattı ne dendiyse denedim oyunu oynuyorum fakat otobüsler bir türlü olmuyor.

5. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    mod arızalıdır. o yüzden hata verir başka bir yerden otobüs modu indirmenizi öneirim.

6. [TR]ibocan

[TR]ibocan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

30
    18
    1
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    hacı bu hatayı bende alıyordum ekran kartını güncelledim dreveri indrdim sıkıntı gitti ama belki sende daha farklı bi sorun vardır