1. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 2. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber [ETS 2] Batı Balkanlar

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve CumaliBzdmR tarafından 9 Ağustos 2022 başlatılmıştır.

 1. CumaliBzdmR

  CumaliBzdmR
  Yönetici
  Plaka

  32
  4.586
  9.087
  260
  Volvo
  TruckersMP Profili
  Bugün sizlerle Euro Truck Simulator 2'nin yaklaşmakta olan Batı Balkanlar DLC'sine bir bakışı paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Bu geniş bölge hala geliştirmenin ilk aşamalarında ve harita ekiplerimiz dünyanın bu eşsiz bölümünü yeniden yaratmak için çok çalışıyor.

  [​IMG]

  Batı Balkanlar DLC'si 8 yeni ülkeden oluşuyor, yani tahmin edebileceğiniz gibi, kapsanacak pek çok yeni alan var! Bu yüzden, #BestCommunityEver'imiz olarak sizi bu blogdaki ekran görüntülerinin nerede çekildiğini bulma görevine koyacağımızı düşündük.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Bu konumların gerçek hayattaki eşdeğerlerinin nerede olduğunu belirleyebileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Cevaplarınızı yorumlarda veya sosyal medya platformlarımız ( Forumlar , Twitter , Facebook , Instagram ) aracılığıyla bize bildirebilirsiniz.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Gördüğün gibi mi? O halde Batı Balkanlar DLC'sini Steam İstek Listenize eklediğinizden emin olun! Eklemeniz gerçekten bizi desteklemeye yardımcı olur ve gelecekte DLC yayınlandığında sizi bilgilendirir. Gelecekte size bu bölgeyle ilgili daha özel blog yazısı konuları getirmeyi umuyoruz.

   
  MUR4Ty, Razor3214, hoca33 2 ve 4 kişi daha bunu beğendi.
 2. Ghost

  Ghost
  Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  775
  2.550
  360
  Batı Balkanlar - Dini Yapılar (21.10.2022)

  Din, toplumun ayrılmaz bir parçasıdır ve binlerce yıldır farklı şekil ve biçimlerde bize eşlik etmektedir. Batı Balkanlar, Avrupa'nın dini açıdan en çeşitli bölgelerinden biri olsa da, bu inançlar yerel ülkelerin o kadar ayrılmaz bir parçası haline geldi ki, yaklaşmakta olan DLC'mizin dokunuşlarını belirli bir şekilde yansıtması gerekiyor.

  [​IMG]

  Harita genişlemesini geçerken ve çevrenizi gözlemlerken, yerel dini mimari kesinlikle göze çarpacaktır. İster Priştine'deki Azize Rahibe Teresa Katedrali, ister Tuzla'daki Kral Abdullah Bin Abdülaziz El Suud Camii olsun, ilgili dinin belirli bir yerde bıraktığı eşsiz izi her zaman hissedeceksiniz.

  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Bazen çizgiler bulanıklaşmaya meyilli olsa da, aynı şehirde veya bölgede bir kilise, katedral veya cami bulabileceğiniz gibi, bir kez daha inanılmaz derecede çeşitli ve dinamik yerel kültüre işaret ediyor.

  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]

  Yaklaşan bu projeden size daha fazla içerik göstermek için sabırsızlanıyoruz ve umarız Batı Balkanlar DLC'sini Steam İstek Listenize eklemek için yeterince heyecanlısınızdır. Ayrıca, ilginç hiçbir şeyi kaçırmamak için bizi sosyal medyada ( Twitter, Instagram, Facebook, TikTok) takip ederek iletişimde kalın.

   
  38 KAYSERİLİ 38, Razor3214 ve hoca33 2 bunu beğendi.
 3. Razor3214

  Razor3214
  Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  33
  2.350
  2.898
  280
  Scania
  TruckersMP Profili
  Gitsin paracıklar. :peh:
   
  Ghost ve hoca33 2 bunu beğendi.
 4. CumaliBzdmR

  CumaliBzdmR
  Yönetici
  Plaka

  32
  4.586
  9.087
  260
  Volvo
  TruckersMP Profili
  Batı Balkanlar - Sınır Kapısı #2 (12.01.2023)

  Geçen ay, yakında çıkacak olan Euro Truck Simulator 2 için Batı Balkanlar DLC'mizde sınır kapıları hakkında bilgi ve ön izlemeler içeren bir blog gönderisi paylaşmıştık . Toplam 30 geçişle hepsini tek bir blog gönderisine sığdıramadık! Bugün sizinle bu geliştirme DLC'sinde bulunan benzersiz sınır kontrol noktalarının daha fazla ekran görüntüsünü paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz, umarız sakıncası yoktur!

  [​IMG]

  İlk blog yazımızda, harita ve varlık ekiplerimizin bu geçişleri olabildiğince gerçekçi bir şekilde inşa ettiğini paylaşmıştık. Bu bölgeler, hassas yapılarından dolayı bilgi veya referans elde etmenin bazen zor olabileceği bazı çok benzersiz ve bazen sıra dışı sınır kontrol alanları içerir.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Ancak, sınır noktalarından bazıları Schengen bölgesinin bir parçası olsa ve durmayı gerektirmese de bu bölgeleri temsil edebilmenin önemli olduğunu düşünüyoruz.

  [​IMG]
  [​IMG]

  Gördüğünüz gibi, bu kontrol noktalarının boyutu oldukça büyük farklılıklar gösteriyor! Horgos & Röszke arasındaki büyük geçişten Vardiste & Kotroman arasındaki vadide yer alan küçük geçişe kadar her birinin kendi önemli amacı vardır.

  [​IMG]

  West Balkans DLC'sinde bulunabilen tüm bu harika ve eşsiz ülkeleri ziyaret etmenizi dört gözle bekliyoruz. O zamana kadar en son haberler için sosyal ağlarımızı takip edin ve henüz yapmadıysanız DLC'yi Steam İstek Listenize eklediğinizden emin olun.

   
  hoca33 2 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.