1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Eklenti (SP) ETS 2 - %100 Save (v1.46.1.0s)

Konusu 'Eklentiler / Modlar (SP)' forumundadır ve hoca33 2 tarafından 13 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

1. Filinta19

Filinta19
    Kayıtlı Kullanıcı

39
    2
    4
    75
    Bu faydalı paylaşımınız için Teşekkürler. Sorunsuz çalıştı. Tek bir sorum var? Her Oyun güncellemesinde, Sizde SAVE Dosyasını güncelliyorsunuz. Oyun 1.46 ya güncellendiğinde, bu hazırladığınız 1.45 Save dosyası sorunsuz çalışacak mı? Tekrar emeğiniz için Teşekkürler.

NOT: Kendi emeklerimle oyunda kariyer yapıp profil ilerlemesi yapmıştım. YAKLAŞIK 2 yıldır. Sonra sebebini bilmediğim bir nedenden profil dosyam çöktü. 2 yıllık emeğim boşa gitti. Yeniden profil açıp oynamak da zor geldi.İnternetten bulup indirdiğim çoğu save dosyası ya çalışmadı yada bana göre değildi. Onlarca SAVE dosyası içinde tek Sizin hazırladığınız, bu save dosyası hakkını veriyor. Ben tekrar EMEKLERİNİZ için Size TEŞEKKÜR ederim.Sağlıklı, huzurlu, mutlu, bereketli bir ÖMÜR dilerim Size.

DaNgEr900, hoca33 2 ve Extreme bunu beğendi.
  2. hoca33 2

hoca33 2
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    SCS.software oyunda bir değişiklik yapmadığı sürece 1.46 sürümde ve daha ileri sürümlerde de çalışacaktır. Sürümlerde harita değişiklikleri, Avusturya yenilenmesi vs... gibi değişiklikler olursa, bu. sadece yol ve şehir keşif yüzdesini etkiler, düşürür. Onları da yeni güncellemeler ile düzeltebiliriz.

Güzel ve teşvik edici yorumunuz için teşekkür ederim. Eğlenceniz bol olsun. Esenlikle kalın.

3. Filinta19

Filinta19
    Kayıtlı Kullanıcı

39
    2
    4
    75
    Anladım . Hocam tekrar tekrar Teşekkür eder. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Takipte kalacağım, şimdilik Hoşçakalın ✋

hoca33 2 bunu beğendi.
  4. hoca33 2

hoca33 2
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Save dosyası, oyunun 1.46.1.0s sürümüne güncellenmiştir. Rar dosyası şifresizdir ve WinRaR v6.11 ile rarlanmıştır. Eşdeğer veya daha üst sürüm WinRaR ile hatasız açılır.
    Esenlikler ve keyifli oyunlar dilerim.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.