1. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 2. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber [ETS 2]: 1.46 Güncellemesi

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve CumaliBzdmR tarafından 9 Kasım 2022 başlatılmıştır.

 1. CumaliBzdmR

  CumaliBzdmR
  Yönetici
  Plaka

  32
  4.635
  9.247
  200
  Volvo
  TruckersMP Profili
  Hem American Truck Simulator hem de Euro Truck Simulator 2 için ufukta yepyeni bir özellik var. Bu ekleme 1.46 güncellemesi ile gelecek ve gelecekteki güncellemelerde ek içerikle daha da geliştirilecek ve genişletilecektir. Galeriye merhaba deyin !

  [​IMG]

  Şu anda muhtemelen bu özelliğin neyle ilgili olduğunu merak ediyorsunuzdur. Galeri , Screenshot Manager'ın tüm eski işlevlerini korurken tüm görüntüler, fotoğraf kupaları ve keşfedilen bakış açıları için bir yönetim çözümü içeren yeni bir özelliktir. Ve Galeri deneyiminizi daha sorunsuz ve daha keyifli hale getirmek için , varsayılan olarak =+ tuşuna ayarlanacak olan Fotoğraf Moduna anında girmek için yeni bir tuş bağlantısı sunuyoruz .

  [​IMG]
  [​IMG]

  Belki de en ilgi çekici kısım "Fotoğraf Kupaları"nın eklenmesiyle sizi bekliyor. Yeni harita simgeleri sayesinde bu yerleri bulabilecek ve Fotoğraf Modu ile çekebileceksiniz. Modu kullanarak kameranız bir dönüm noktasıyla karşılaştığında ortaya çıkacak yeni bir izleme sistemi geliştirdik. Galeri'de , bu alanlar başlangıçta gri renkli görüntülerle (ülkeleri seçmek için bir dizinle) temsil edilecek ve oyuncu uygun yerleri yakaladıktan sonra sonunda renkli ekran görüntüleri ile değiştirilecektir.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]


  Galeri içinde ayrıca, oyuncuya keşfedilmemiş bakış açılarına doğru rehberlik etmek için bir yol sunmakla kalmayıp, aynı zamanda daha önce keşfedilmiş ve oynanmış olanları gözden geçirmek için bir platform olarak da hizmet veren ve oyuncunun onları tekrar görüntülemesine izin veren Bakış Noktaları bulacaksınız. Daha önce keşfedilen tüm bakış açılarını içerecek ve ayrıca koleksiyon ilerlemenizi gösteren ülkeye göre kullanışlı bir dizin sunacaktır.

  Son olarak Galeri , görüntülerinizi önizlemek, sıralamak ve World of Trucks Galeri ve Profil kamyon yuvalarınıza yüklemek için yeni ve temiz bir düzen sunar. En son kreasyonlarınızı takip etmenin ve en iyi çalışmalarınızı yayınlamanın harika bir yolu.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]


  Erken bir bakış attıktan sonra bu yeni özellik hakkında ne düşünüyorsunuz? Gelecekte daha da geliştirmemiz gereken bir şey mi? Forumlarda, sosyal medyada ( Twitter , Instagram , Facebook , TikTok ) veya aşağıdaki yorumlarda bize bildirin ! Düşüncelerinizi duymak isteriz! ​
   
 2. TeyyareMakinist

  TeyyareMakinist
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  25
  70
  58
  110
  Scania
  TruckersMP Profili
  Sırf fotoğraf özelliğini geliştirdikleri için 1.46 diye sürüm yayınlayan koca yürekli SCS... Denecek çok laf ama işte RAKİP yok RAKİP!!
   
  ihtiyar, BLasTeaR, THEAKS81 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
 3. Meharslnv

  Meharslnv
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  23
  267
  188
  200
  Scania
  TruckersMP Profili
  NERDE YENİ MAN NERDE