1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Dorse park etme

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve charliekevens tarafından 29 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. charliekevens

charliekevens
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

23
    12
    2
    50
    DAF
    TruckersMP Profili
    Öncelikle merhaba mp ye yeni başladım ve dorse park etmede acayip sorun yaşıyorum nasıl daha kolay dorse park edebilirim

2. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

0
    0
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Yardımcı olabilir;

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 29 Aralık 2015
    ERKAN61 bunu beğendi.
  3. corbanez

corbanez
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Son düzenleme: 29 Aralık 2015
  4. ismail

ismail
    Plaka

25
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @charliekevens,

Şu sorun neden var gerçekten bende bilmiyorum, SinglePlayer'de Entere basıp dorsemizi hemen parkediyorduk ama Multiplayer'de, öyle değil kendi çabalarımız ile parkediyoruz :( Bazı park etmeyi bilmeyen kullanıcılar bu durumda zorlanıyor ( Örnek = Sizin Gibi ) Eski ETS2MP Adminlerinden Suldok kolay bir şekilde dorse park etme işlemini video çekerek bizlere gösterdi, daha kolay parketmek istiyorsanız eğer aşağıdaki taktiği uygulayabilirsiniz,

World Of Trucks online işler hakkında ufak bir yazı ;
    Konu ile fazla alakası yok farkındayım ama, bunu bu konu altında belirtmek istiyorum, Bazı kullanıcılar tırını otomatik bir şekilde parketmek istiyor fakat multiplayer'de otomatik park etme kapalı olduğu için otomatik olarak parkedemiyorlar, otomatik olarak parketmek için bilmeyen kullanıcılar, direk Tek oyunculu moda giriyor oradan parkediyor ama oraya girdikleri zaman, " Teslimat gecikti " Hatası veriyor, ve zararlı oluyoruz bu durumda, ama bu durumu aşabiliriz World Of Trucks Online işler sayesinde :)
    Bundan sonra alacağımız işleri, World of trucks'dan alalım daha sonra parkedeceğimiz alana geldiğimizde, oyunu kapatalım Singleplayer'e girelim, dorsemizi hemen parketmiş oluyoruz World of trucks online işlerde teslimat hatası vermiyor, umarım konuya doğru bir şekilde yorum yazabilmişimdir.

5. Hilalimsin

Hilalimsin
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    zamanla alışırsın buradaki hangi tırcı bir anda park etti herkes zorlandı ...
    zordan başla kolay zaten öğrenilir içeriden aynalarla park et

6. Scarface34

Scarface34
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

27
    154
    95
    155
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bende bu konuda zorlanıyordum bence en büyük sıkıntı çekici durmuş vaziyetteyken direksiyonunu zor dönmesi. Eğer klavyede oynuyorsan direksiyon ayarını sağa çekip yüksek sonlara yakın bir yerde bırak. Park ederken çook faydası oluyor. Seri manevra yapıp dorseyi yerleştirebilirsin. Daha kolay oluyor öyle.

7. Greybeard

Greybeard

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.