1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Direksiyon toplama sorunu

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve emre kaya tarafından 12 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. emre kaya

emre kaya
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    305
    95
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sa g29 aldım yazılımı indirdim ayarları yaptım fakat oyuna girince yumuşamıyo nasıl duzeltebilirim

2. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Aleyküm selam, öncelikle Logitech Gaming Software'den direksiyonun Yay Merkezleme Gücü'nü ayarlamalısın (%10, %20..). Sonrasında oyun ayarlarından Kontrol bölmesine gelip Titreşim Geri Bildirimi'ne tik atmalısın.Titreşim Geri Bildirimi'nin altında bulunan Titreşim Gücünü'de sana tavsiyem %30 civarına çekmen.Logitech direksiyonlarda Titreşim, forcefeedback ayarlarını ne kadar arttırırsan o kadar güçlü hissiyat ve direksiyon merkezlemesi alırsın ama direksiyonu güçlü bir şekilde geri toplarken direksiyonun dönüşünüde sertleştirir, yani orta ayarı senin kurcalaya kurcalaya bulman gerekir.Birde oyun içine girmeden menülerde vs. direksiyon sert olabilir, oyuna girdikten sonra kendi yumuşar.

mexiumut, emre kaya, hoca33 2 ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  3. emre kaya

emre kaya
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    305
    95
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Teşekkürler ilginiz için yazılımda problem varmış yazdiklarinizida uyguladım saolun konu kapanabilir.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.