1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar CS:GO Owermach Ban Hakkında Bilgisi Olan ?

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve KoraLs tarafından 2 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. KoraLs

KoraLs
    Kayıtlı Kullanıcı

30
    4
    0
    0
    Merhabalar Arkadaşlar 2 Gün Önce Owermach da reportlanarak küçük hatalı bir yasaklanma aldım sonra dun büyük hatalı oluştu ve 12 saat sonra vac damgası koyuldu steam hesapıma anlamadım şekil ruslara sövdümüz için ban mı yicez rutbe nova 1 hile mi zannetdiler ? oysaki en son 5 macımdakı skorum 11-9 12-15 fılan bitirdim hep ama hala bekleme süresindesin diyor kırmızı bir şekilde acaba değerlendirmedemi yoksa tamamen kopmusmu oyun benden

2. omgec0

omgec0
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    198
    90
    75
    TruckersMP Profili
    Oyunculardan sonra en son müfettişlere kalıyor sanırsam kararı vermek öyle okumusdum forumlarda

3. BluesAdam

BluesAdam
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Evet yiyeceksiniz. Raporlama sırasında yalnızca hile kullanımı seçeneği yok, chat üzerinden ya da sesli olarak hakaretten dolayı da raporlanabiliyor ve banlanabiliyorsunuz.

Hakaret etmemeye yavaş yavaş alışmaya çalışın derim.

serkant bunu beğendi.
  4. bluesbass

bluesbass
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    176
    345
    250
    Renault
    TruckersMP Profili
    Birilerine hakaret edip bunun cezasiz kalacagini dusunmen beni benden aldi dogrusu. Karsindakinin milliyeti ne olursa olsun, hangi ihlali yapmis olursa olun bunlarin hicbiri karsindakine hakaret hakki vermez. Bu eylemi farkli yerlerde yapip sonucunda mahkemelik bile olabilirsin.

BluesAdam bunu beğendi.