1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Christmas Paint ve Kabin Aksesuarı Sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve GörkemPasa tarafından 24 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. GörkemPasa

GörkemPasa
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

25
    4
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar 2 haftayı geçik süre önce kabin aksesuar dlc si aldım kabin aksesuarında sorun yok ama Christmas Paint alınca kabin aksesuarları değişiyodu değişmedi sebebi nedir acaba ? (boyalar geldi ama Christmas Paint kabin aksesuarları gelmedi)

2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @GörkemPasa

Christmas için yeni kabin aksesuarları 1.22'için geldi 1.21 için gelmedi eğer sürümünüzü 1.22'e alırsanız görebileceksiniz.

KadirhaNÖzer bunu beğendi.
  3. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.272
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Christmas Paint Jobs Pack ve Ice Cold Paint Jobs Pack DLC sahipleri için küçük bir hediye; yeni kabin aksesuarı ve dekorasyonu. Kabin Aksesuarları paketinede sahipseniz, bu yeni "oyuncaklar" erişilebilir olacak.

Konu : http://www.ets2mptr.com/konu/ets-2-1-22-guncellemesi-tamamlandi.6767/

4. GörkemPasa

GörkemPasa
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

25
    4
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Teşekkür ederim :)

Eyvallah kardeşim ets2 yi eski sürümüne aldım yenisinde ets2mp yeni sürüme geçmediği için düzeltmemiştim sağolasın :)

CumaliBzdmr bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.