1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Çekiciler Gözükmüyor

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Sikayvolkir tarafından 26 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Sikayvolkir

Sikayvolkir
    Kayıtlı Kullanıcı

4
    0
    15
    Arkadaşlar 4 tane arkadaşım var ve onlarda çekiciler gözükmüyor ve beraber oynayamıyoruz bu yüzden sitem ediyorlar. Lütfen yardım edin şu video'yu veya resimi atmayın hiçbir işe yaramıyor hepsi tek tek yaptı olmadı. Teamspeak veya Teamviewer'dan yardım edin. Mesela şöyle oluyor bugün yapıyoruz yarın işler gene olmuyor.

2. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Ekonomiyi sıfırladıktan ve işler çıktıktan sonra g_force_economy_reset değerini tekrardan 0 yapmanız gerekir. Aksi takdirde oyunu her başlattığınızda ekonomi sıfırlanacaktır.
    Ayrıcı aynı yere aynı yükleri bulmak zor, bunun yerine save dosyası ile deneyin.

3. Sikayvolkir

Sikayvolkir
    Kayıtlı Kullanıcı

4
    0
    15
    Hocam şöyle birşey var bende full dlc var diğer 2 arkadaşta going east var diğerlerinde dlc yok o yüzden save dlc hatası veriyor.

4. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Anladım, save olayı baya uğraştırır o zaman. Dlc'leri kaldırıp oyunu öyle kaydetmek gerekiyor fakat uzun iş..
    g_force_economy_reset değerini 1 yapıp işler çıktıktan sonra 0 yapmayı deneyin.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.