1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Bug

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve sLy' tarafından 30 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. sLy'

sLy'
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

25
    5
    1
    35
    TruckersMP Profili
    yolda giderken birden bişeyler oldu bi anda tırın yarısı yolun içine geçti gidemiyorum hasar %100 oldu aniden ne yapmalıyım lütfen yardım

2. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Yapacak bir şey yok. F7 ,servise gideceksiniz. :)

Oluyor arada sırada,geçecektir bu sorunlar.

Son düzenleme: 30 Haziran 2015
  3. Unique1992

Unique1992
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

32
    577
    474
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    dün bende normal yolda giderken tır kendinden geçti ön taraf %64 hasar aldı arka tarafta %20 civarı hasar aldı karşı şeride geçti tır.bende mecbur tırı single playerla teslimat yerine ışınlayıp teslimatı öyle bitirdim.

CumaliBzdmr bunu beğendi.
  4. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    EU1 sunucusunda sıkıntı var arkadaşlar yapımcılar kısa zamanda düzeltmeye çalışıyorlar.

5. Charles

Charles
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

33
    399
    382
    230
    DAF
    TruckersMP Profili
    Böyle bir kaza olduğun da yüke devam etmek istiyorsanız şayet hemen ctrl+alt+delete yapın oyundan çıkmadan ve görev yöneticisi ile oyunu kapatin. Tekrar oyuna girdiğinizde 4 5 kilometre geriden,en sonda ki kaza olmadan başlarsınız.