1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Bu nasil bir adalettir?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve gokhankusmen tarafından 24 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. gokhankusmen

gokhankusmen
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

27
    55
    27
    95
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar, 23 Ekim'de ban yemişim.Sebebi bu video,

*Benzinlikteki olay tamamen önümdeki TIR ın yavaşlamasından kaynaklı depoyu fulleyecektim.Orası kabul ama videonun sonundaki olay tamamiyle istem dışıdır.zaten bariyere çarpınca dörtlü yakıp kaçtım bana çarpmasın diye.Ama sonuç? 3 günlük ban yemişim.

Bugün itiraz ettim ve red edildi.

Ben bu oyun gelişsin destek olsun diye 39 TL'ye aliyorum, o da yetmiyor Scandinavia,Going East ve kabin dlc sini aliyorum ama gelin görünki böyle bir olay var 5 gün çalışıp 2 gün ets2 oynuyalim diyorum onuda haram ediyorlar.Zaten konvoy yaparken trolleyenlere hiçbişey olmaz bizim gibilere olur.

CumaliBzdmr bunu beğendi.
  2. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Biraz ağır bir karar olmuş, bunun nedeni de ilk görüntüdeki benzinliğe girişiniz olmalı. Ban itirazınız red edildiyse fazla yapılabilecek birşey yok. "Bence" ceza fazla, fakat adminlere fazla itirazda bulunmanız da sürenin uzamasına neden olacaktır. (Sonuçta ortada, görüntülere göre, kural ihlali var.) Sakin bir şekilde sürenin dolmasını beklemek ve daha dikkatli olmak en iyi fikir gibi gözüküyor. Geçmiş olsun, keyifli oyunlar. :)

3. SUPPORT

SUPPORT
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    546
    344
    185
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Sen katkı olsun diye 39TL + DLC alıyorsun fakat MP ekibinin cebine girmiyor ki bu SCS'ye gidiyor :)

4. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    220
    Dorse almayıp hız yapacaksanız multiplayer'a girmeyin, sen iyi süremiyorsun diye arkadaki adamın suçu ne? onu bunu sollayım derken kaza üstüne kaza yapıyorsunuz/yaptırtıyorsunuz sonra ban yeyince para verdim haksız ban, bu oyunun mantığını bir kavrayın yük taşıyacaksınız dorsesiz gezip hız değil ayrıca bir dahaki sefere admine kuzenim oynuyordu diye yalan söylemeyin direkt yalan olduğu anlaşılıyor, suçluluk psikolojisi size yalan söylettirmiş sizde biliyorsunuz suçunuzu.

konu kilitlenmiştir.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.