1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Blockingten Perma Ban

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve 06GÖKAY06 tarafından 27 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. 06GÖKAY06

06GÖKAY06
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    6
    0
    50
    DAF
    TruckersMP Profili
    İnternetimden dolayı 2 aya yakındır problem yaşıyorum , geçen gireyim dedim internet koptu blockingten perma ban yemişim. Açıklamamıda yaptım doğru düzgün şekilde.

Reason:
    blocking

Banned on: 2015-11-19 19:52:57

Expiry Date: PERM BAN

Admin : El Barto

gerekli işlemleri Ban Appeal Information dan yaptım ama takan yok.

2. omer584

omer584

426
    487
    165
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Önce buna bir açıklık getirmek ister misin? [​IMG]

3. 06GÖKAY06

06GÖKAY06

28
    6
    0
    50
    DAF
    TruckersMP Profili
    Üniversite öğrencisiyim , ev arkadaşım , bursa görükledeyiz inanmazsan bekleriz çayımızı içersin.

4. omer584

omer584

426
    487
    165
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Hesabını 5 Ocak 2015'te kuruyorsun, Kasımın 19'unda banlanıyorsun ve aynı ayın 25'inde arkadaşın oyunu oynamaya mı karar veriyor?

EDIT: Bu arada ya akıllılık edip 25'ini 26'sına bağlayan gece IP'yi değiştirmişsin ya da VPN kullanmaya başlamışsın.

Son düzenleme: 27 Kasım 2015
    Raichu bunu beğendi.
  5. 06GÖKAY06

06GÖKAY06

28
    6
    0
    50
    DAF
    TruckersMP Profili
    ben ban yediğimin farkında bile değildim ev arkadaşım indirime girdi diye aldı beraber girelim dedim bir baktım banlanmışım.

6. omer584

omer584

426
    487
    165
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Son eklediğim cümleyi de göz önüne alıp tekrar savunmanı yapar mısın?

7. 06GÖKAY06

06GÖKAY06

28
    6
    0
    50
    DAF
    TruckersMP Profili
    Bak diyorum ki ev arkadaşım var , üst kattaki arkadaşlar komşumuz 2 kişide onlar 4 kişi kullanıyoruz bu interneti , ben nerden bilim diğerlerinin vpn kullanıp kullanmadığını ayrıca benim bilgisayarımda vpn yok , internetimde problemler var , 2 aydır super online ile uğraşıyoruz , inanmıyorsan gel bursa görükleye kendi gözlerinle gör , modem verdiler bozuk çıktı , biz bunun bozuk olduğunu kablo hattını değiştirme ve taşıtırmayla test edip öğrendik , bizde aradık super online ı ttnet modemi taksak olur mu diye tamam dediler bizde ttnet modemi taktık.

8. 06GÖKAY06

06GÖKAY06

28
    6
    0
    50
    DAF
    TruckersMP Profili
    hangi şehirde oturuyorsan otobüs parana kadar vericem gel , yanında superonline ı arayım burda kaç tane eve elektrikçi çağırdık ping sorunu yüzünden gel hepsiyle konuşturayım , yanında super online ın verdiği modemi takayım bir arkadaş youtube a girdiğinde 2.8 k ping oluyor bunlarla uğraştık 2 ay , benim pc bozuldu teknosa ile uğraştım baktıysan oyunada belli bir ara giriş yapmadım 20 güne yakın , sana bunları faturalarla kanıtlaya bilirim , gel bursaya yol parana kadar ben karşılayacağım , inanmazsan canın sağolsun artık derim otobüs biletinide alırım.

9. omer584

omer584

426
    487
    165
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Durumu üst yönetim ile konuştum ve onlar da bu işte bir bit yeniği olduğunu söylediler. Sonuçta ne %100 haklı ne de %100 suçlu olduğuna karar verilebiliyor bu yüzden son sözü benim söylememi istediler.

Bakalım... Ağır cezan yok, geçmişte küfürlü isimden Kacak'tan ceza yemişsin hatta o zamanlar onunla yaptığın tartışmaları da hatırlarım...

Durumunu gözardı etmeye karar verdim.

Bir de el barto ile konuştum ve kısa zamanda cezanla ilgilenecek.

Konu kitlenebilir

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.