1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel BİTTİ Etkinlik - Freedom Birinci Ayını Kutluyor

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Dede Bur@k tarafından 27 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. grikaplan123

grikaplan123
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    17
    13
    35
    TruckersMP Profili
    Gankamla ben F0R: Kadir :)

Kadraja sığmayan koca konvoy

Yine gankam ve ben
    [​IMG] [​IMG]

1. Ayınız Kutlu Olsun Freedom :Honkhonk: (Semihcan <3)

2. NinthMender380

NinthMender380

33
    9
    0
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Akıncı Lojistik'ten Hardy İsimli Arkadaşın(Konvoy Başı Mıdır Nedir) Malum Yerlerini Oynatmayıp En Öne Geçmemesi Ve Ben Geç Deyince De Dalga Geçmesi İle Arkalara Düştüm Ve Moralim Bozuldu, Üzerine Dalgınlıkla Tek-İz 'den Bir Arkadaşa Çarptım Ve Konvoy Bana Zehir Oldu. Ayrıca Bize Sollamayın ! Diye Bağıran Freedom Lojistik Üyelerinin Sürekli Solama Yapması Da Cabasıydı, Hayatımda Yaşadığım En Berbat Konvoydu. Teşekkürler Freedom Lojistik,Bana Bunları Yaşattığınız İçin.

3. Hardy

Hardy
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

306
    469
    185

NinthMender380 Oyun içindeki nick: Ali Nazik kullandığı üslup gereği 1 uyarı puanı ceza verilmiştir.

Ek olarak, konvoy liderliği yapan kişiyi izinsiz sollama, önünde konvoyun düzenini bozacak şekilde yavaşlama fillerini gerçekleştirmiş olması sonucunda konvoyun düzenini etkilemiştir.

SkrkrM[TR] ve mustafauc bunu beğendi.
  4. Dede Bur@k

Dede Bur@k
    Plaka

139
    238
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    degerli kardeşim konvoy kuralları neden konuyor once onları anlamalı ve uygulamasını bılmelısın... bunun dısında konvoy sırasında senın sıranı bılen bırı olarak sen nasıl oldu da konvoy lıderı HARDY onune gectın???

SkrkrM[TR] bunu beğendi.
  5. RoGuE

RoGuE
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    64
    21
    50
    TruckersMP Profili
  6. Dede Bur@k

Dede Bur@k
    Plaka

139
    238
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    katılım gosteren herkese sonsuz tesekkurler ufak tefek aksılıklere ragmen buyuk ve guzel bır etkınlıktı herkesın emegıne saglık....

mustafauc ve Semihcan bunu beğendi.
  7. Sazulveli Ümit

Sazulveli Ümit
    Plaka

26
    201
    300
    240
    DAF
    TruckersMP Profili
    Öncelikle üslübüna dikkat etmelisin. Daha 13-15 yaşındasın ve laf attığın kişi "(Konvoy Başı Mıdır Nedir)" senden yaşca büyük. Steam de oyun süren 23 saat. Fazla bir geçmişin yok. Kaç tane konvoya katıldın da en kötüsü bu ? Ben 2015 Mart tan beri bu forumdaki konvoyları katılmış birisiyim ve senin ismini bir kez olsun görmedim. Beni forumda bilen bilir. Genelde konvoy başlarken çıkışları yaparım, bunun için gördüğüm ismi unutmam. Özkan abi (Hardy) konvoy lideri değildi. Sonradan olan olaylardan dolayı en öne geçme durumu oldu. Senin sollaman konvoy düzenine aykırı. Sorunu başka tarafta arayacağına kendinde araman lazım. Yaşın daha küçük ve göreceğin çok şey var. O yüzden fazla konuyu uzatmayacağım. Bu arada "Dalgınlıkla Tek-İz 'den Bir Arkadaşa Çarptım" demişsin bu kendi suçun ve kendi konvoyunu mahvetmişsin. Burda bizim yapacağımız bir şey yok. Konvoyda düzgün , yerinde gidersen ve konvoy liderini geçmezsen sıkıntı olmaz. Daha dikkatli olmanı rica ediyorum. Kendine iyi bak iyi oyunlar.

Son düzenleme: 7 Ağustos 2015
    mustafauc ve Dede Bur@k bunu beğendi.
  8. Hardy

Hardy

306
    469
    185
    FREEDOM Logistics'in 1. ayını hepberaber kutlamış olduk.. Bu vesileyle bütün şirketlerimizin kutlama günlerinde hepberaber olmamız dileğiyle...

9. Walton

Walton

36
    4
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Freedom Logistic e çok teşekkür ediyorum arada trolller olmasına ragmen gerçekten harika bir konvoydu 1.ayınızı kutluyorum katılan arkadaşlara teşekkürler kaza ile çarpmiş oldugum biri varsa kusura bakmasın .

Dede Bur@k ve Sazulveli Ümit bunu beğendi.
  10. NinthMender380

NinthMender380

33
    9
    0
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Oyunu Çıktığı Haftadan Beri Oynuyorum, Daha Yeni Almak Nasip Oldu, Şimdi Ben Burada Ne Anlatırsam Anlatıyım Haklı Çıkamam Çünkü Adam Yönetim Ekibinden Yani Hiç Bir Şey Fark Etmez ,Dolayısıyla Uğraşmak İstemiyorum. Duymak İstediğiniz Buysa Hatalarımdan Dolayı Özür Dilerim, Ama TS3'Te Benimle Çok Dalga Geçtiler Kalbim Kırıldı Onun İçin Sinirden Yukarıdakini Yazdım, Sizinle Tartışmaya Girmek İstemiyorum Ne Diyelim Sağlık Olsun.