1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Bilgisayarıma uygun mudur ?

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve reaidanger tarafından 22 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. reaidanger

reaidanger
    Kayıtlı Kullanıcı

43
    2
    0
    30
    Volvo
    Selamun Aleykum kardeşlerim,
    Burada yeniyim ve kafamdaki sorulara cevap arıyorum;
    Çok uzun olmamakla birlikte bu oyunu oynuyorum (SP) oynadıgım pc cat pat idare ediyorum,
    sanıyorum iyi değil bazı goruntulerde birbirine girme ve yok olma gibi sorunlar oluyor,
    kullandıgım bilgisayar :
    Windows 7 32 bit
    intel (R) Pentium (R)DUAL CPU E2180 2.00Ghz
    Ram: 2 gb
    ekran kartı: Radeon X1600 Series

Ben oyunun orjinalini almak ve mp oynamak istiyorum fakat nerden başlıcagımı oyunu nerden
    temin edeceğimi ve bilgisayarın bu oyunu kaldırabilecegini ögrenmek istiyorum . Yada şayet
    özellikle kötü ise bana yardımcı olmak için orta halli bir sistem önerebilrmisiniz kardeşlerim

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 22 Kasım 2015
  2. @reaidanger

Oyunu Steam üzerinden dijital ortamda temin edebilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2
    Minimum Sistem Gereksinimi:
    • İşletim Sistemi: Windows 7
    • İşlemci: Dual core CPU 2.4 GHz
    • Bellek: 4 GB RAM
    • Grafik: GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000)
    • HDD: 3 GB kullanılabilir alan
    İyi oyunlar...

reaidanger bunu beğendi.
  3. reaidanger

reaidanger
    Kayıtlı Kullanıcı

43
    2
    0
    30
    Volvo
    Bi yerden başlamak lazım Teşekkürler alakanız için

4. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    @reaidanger orta halli bir bilgisayar ile oyunu oynayabilirsiniz. Minimum gereksinimler @Kaan BATU tarafından belirtilmiş, ancak oyundan keyif almak istiyorsanız biraz daha üst seviye bir donanım edinmenizi öneririm. Oyunun Steam'deki fiyatı şuan 39 TL, fakat indirimlerde veya g2a gibi sitelerden daha düşük fiyata alabilirsiniz. Oyuna ait şuan Going East ve Scandinavya olmak üzere 2 harita genişletme paketi bulunuyor, bunlara sahip olmak için ek ücret ödemeniz gerekli. Oyunu satın aldıktan sonra multiplayer oynayabilir, multiplayer için kurulan sanal şirketlere katılabilir, şirket üyeleriyle birlikte sürerek hoş vakit geçirebilirsiniz. Yaş ortalaması oldukça yüksek şirketler bulunmakta.

CumaliBzdmr ve reaidanger bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.