1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Beyler D&R'den GTA V Alırsam Steama Nasıl Geçirirm

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve FurkanV tarafından 6 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. erimcan5858

erimcan5858
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

8
    2
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    geçirilir ben ets 2 yi 2012 de d&r gibi bir mağzadan kutusuyla aldım ve geçirdim

2. Cosworth

Cosworth
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    401
    417
    230
    Renault
    TruckersMP Profili

3. Tercüman

Tercüman
    Plaka

37
    1
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Geçersin arkadaşım oyun steam'de de varsa bal gibi geçiyosun. Ben GTA IV ve Total War serisi oyunların hiçbirini steam üzerinden almamama rağmen hepsi steam'de aktif şuan steam dışı oyun falan değil hatta oyunların güncellemelerini otomatik olarak steam'den inidiriyo.

4. Cosworth

Cosworth
    Plaka

26
    401
    417
    230
    Renault
    TruckersMP Profili
    Bir şey merak ediyorum, bu "geçersin" kafasında olanların herhangi biri "geçti" mi acaba? Benim oyunum dijital olarak alındı ve social club keyi olarak geldi.Dolayısıyla da Steam'de değil, Social Club'da aktifleştirildi.Ha illa aynı şeyi savunacaksanız da;

https://steamcommunity.com/app/271590/discussions/0/611702631246657890/?l=turkish

Bir oyun veya bazı oyunlar oluyor diye her oyun olacak diye bir şey yok bunu da belirteyim çünkü aynı durumu başka oyunlarda da yaşadım.

5. SUPPORT

SUPPORT
    Plaka

25
    546
    344
    185
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Ben GTA V'yi Kast etmedim. L4D-L4D2, M&B-WARBAND, PAYDAY, CS:GO vs. Bir çok oyunun CD-KEY'i geçiyor Steam'da.

6. Greybeard

Greybeard

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar GTA V alırken çok araştırma yaptım ve bilgilerimi size sunayım, öncelikle bazı oyunlar örneğin Euro Truck Simulator 2 kutusu ile alsanız bile Steam'e kodunu girdiğinizde Steam kütüphanenize ekleniyor. (Kutulu Euro Truck Simulator 2'yi Steam'e Eklemek) fakat GTA V eklenmiyor, dikkat ederseniz G2A vs. yerlerde Rockstar Games kodları satılırken özellikle Steam'de etkinleşmeyeceğini belirtiyorlar. Buna kutulu oyun da dahil. Bu mesajımda da belirttiğim gibi internetten alacaksanız ve Steam kütüphanenizde olmasını istiyorsanız "Steam key" olarak almak zorundasınız. Ayrıca Rockstar Games kodu veya kutulu oyunu aldığınızda Steam üzerinden oynayanlarla yine oynayabilirsiniz bir problem olmaz fakat güncellemeler Steam kütüphanenizdeki oyuna siz bir zahmette bulunmadan otomatik indiriliyor bu da Steam'in bir avantajı. Ayrıca Steam üzerinden aldığınız oyunu 2 saatten az oynadığınızda iade edebilirsiniz, fakat bu yalnızca Steam üzerinden satın aldığınızda gerçekleşebilir.
    İyi forumlar!

Kerim41k ve Charles bunu beğendi.
  7. AlpayTR

AlpayTR
    Kayıtlı Kullanıcı

22
    1
    0
    0
    Kardeşim Ama yineonline oynanılıyor

8. Cosworth

Cosworth
    Plaka

26
    401
    417
    230
    Renault
    TruckersMP Profili
    Ben online oynayamazsın demedim ki.Steam'de aktifleştiremezsin dedim.

9. aliozansaka

aliozansaka

61
    10
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bir konuda kutulu oyunu steame geçirmek anlatılıyordu ona bakarsan çözebilirsin

10. Gustav

Gustav
    Plaka

992
    1.430
    240
    TruckersMP Profili
    1 yıllık konu açığa çıkmış :D