1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ben Burda Nasıl Ban Yedim?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Leonidax tarafından 27 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Leonidax

Leonidax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

19
    16
    14
    80
    Scania
    TruckersMP Profili
    https://www.youtube.com/watch?v=jAKL3_wBFHo&t=27s videoyu tamamıyla izlemenizi tavsiye ederim admin 0.27den sonrası için atmış ama

PERMA YEDİM PERMA ellerim ayağım titriyor şu anda 3kere itiraz ettim 2tane video vardı saçma salak ban attı itiraz edince ilk videoyu sildi 2ci videoyu yani şu anki videoyu silmiyor sebebide adamı blocklamışım ve hatalı sürüş yapmışım adamı baitlemişim 80km/h hızda 4.vitese attığım için Allahım mouse tutan elim başka bi yerde olamazmı aga(mousela vites atıyorum ben bu arada mouse kullanıcısıyım) bi bakarmısınız 3tane itirazımda patladı şu anda adam kabul etmedi perma ban yedim yinede bi bakın en azından için rahatlar belki ellerim ayağım boşaldı şu anda sinirlerim bozuldu böyle admine denk gelicek naptım ben

2. Agent On Truck

Agent On Truck
    Plaka

33
    92
    45
    80
    Scania
    TruckersMP Profili
    Multi kurallarını çok bilmiyorum ancak sürüş konusunda yorum yapmak gerekirse sollayan kişiye hızını düşürerek önüne, şeridine girmesi için izin vermeliydin. Geçmiş olsun umarım itirazların sonuç verir.

3. Leonidax

Leonidax
    Plaka

19
    16
    14
    80
    Scania
    TruckersMP Profili
    adam sollamayı bilmiyorsa sollamamalı bence ben sollayamayacağımı farketttiğimde şeritten çıkıp toprak alana geçiyordum kenara felan ama bu adam üstüme kırıyor şerit benim üstüme ama adam inatla üstüme çıkıyor itiraz ettim bu arada 2tane videodan ban yemiştim itiraz edince ilkini sildi 3ü itirazımı edince adamın dediği şey şu bana 80km/h hızla giderken vites arttırdığın için haksızsın diyor senin napmak istediğini ikimizde biliyoruz diyor bide çıldırıcam 3tane hakkımı kullandım ama bu admin inatla bişe yapmıyor sağolsun bilgiside yok bana ban atıyor

4. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Burada her 2 tarafta hatalı. Her ikisi de banlık durumda. Sebebi ise arkadan gelen tır sizden daha hızlı geliyor. Eğer arkadaki bir tır sizden daha hızlı geliyorsa yol vermelisiniz. Arkadan gelen tır da karşıdan gelen olduğu için soldaki çimenlere atabilirdi kendisini. Ayrıca permayla beraber 5 aktif banınız var yani bu durumda perma ban normal oluyor. 3 ve 4.aktif banlardan sonrası bunun gibi uzun süreli veya sınırsız banlar olur. Geçmiş olsun.

5. AslenKral

AslenKral
    Plaka

40
    101
    184
    150
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    İyi akşamlar, öncelikle geçmiş olsun.
    Videodan yorumladığım kadarıyla iki sürücü de peyderpey hatalı. Sollamaya çıkan arkadaş sollayamayacağını anladığı an frenleyip şeridine girebilirdi, gereksiz zorlamış. Siz ise sollamaya çıkan bir aracı sol şeritte bırakarak o ve karşı şeritteki sürücülerin can güvenliğini tehlikeye atmışsınız. Bu da bir hata. Bizler tabi onay merci değiliz ama benim dikkatimi çeken 81 saat ets2 süreniz var ama 5 ban yemişsiniz. Benim 1400 saatim ve sadece 1 aktif banım var, bu sebepten çok anlamlandıramadım. Sp modlarla veya 1.41 sürümüyle konvoy olarak devam edersiniz bundan sonra.

İyi akşamlar.

Eğinli, Draconian ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  6. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sollayan kişiyi sen sanmıştım ilk başta. Sonra içimden dedim ki ne kadar saçma bir ban atılmış adama harbiden haksız. Sonradan farkettim sollayan kişinin ismini. Her zaman söylediğim şeydir. 90km/hız'a kadar sollayan kişiye yol vermek zorundasınız. Bu videodaki gibi hızlanmaya devam ederseniz ve o kişi ya size yada karşıdan gelen kişiye çarptığı zaman ban yiyen kişi her zaman siz olursunuz.
    Geçmiş olsun yediğin ban doğru, sollayan arkadaş güzelce sollamaya çıkmış fakat sollatmamışsın. Tahminimce bir de bu videodan adamı raporladın ama sen ban yedin sanırım

38 KAYSERİLİ 38, Razor3214 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  7. Gaddar Kerim

Gaddar Kerim
    Plaka

115
    97
    95
    Scania
    TruckersMP Profili
    düzenleme 1 : kaçaktv eski adminlerden bir tanesi o çok daha iyi bilir kuralları. Etik olarak ben doğru bulmuyorum, bu hain bir bandır.
    düzenleme 2: 80 saat ile 5 adet banın varmış. Ban yemen adil değil ama bu oyunda yerin yok
    düzenleme 3: razorun yorumu çok yerinde... 80 ile giderken arttırma yapmışsın kıvrak olmanın manası yok bu oyunda yerin yok

Son düzenleme: 28 Temmuz 2021
  8. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    İlk anda hızı 80 km/s. Adamı görünce gaza yükleniyor.

Doctor Pikachu bunu beğendi.
  9. Emirhan kurt 29

Emirhan kurt 29
    Plaka

524
    260
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    en güzeli solamadan gitmek

10. Princess Aurora

Princess Aurora
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    12
    4
    15
    Malesef cezanız haklı, kazaya sebebiyet vermişsiniz.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.