1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Beceriler

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve dwyan3 tarafından 18 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. dwyan3

dwyan3
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    41
    1
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhabalar oyun içinde cheat engine kullanarak para ve tp desteği aldım biraz (SP de) neyse daha sonra yeni profil oluşturduğumdada beceriler kapalıydı. şimdi seviyem yetmesine rağmen halen kapalı bir sorun mu var acaba? yardım edermisiniz.[​IMG]

2. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Oyunda yeni bir save dosyası oluşturmuş iseniz bir önceki save dosyasında yaptığınız işlemi yeni save dosyasında göremezsiniz. Aynı işlemi yeni save dosyası içinde yapmanız gerekir.

3. dwyan3

dwyan3
    Plaka

31
    41
    1
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Oyunu yeni kurdum. Yani belgelerde başka bir save dosyası yoktu.

güncel yok mu yardım edecek birisi :S ne uzun yola gidebiliyorum ne başka bir şey yapabiliyorum.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 19 Aralık 2015
  4. Mci61

Mci61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Böyle şeyler kayıt dosyasında sorunlara neden olabiliyor. Yani aslında en iyisi hiç bulaşmamak , adım adım ilerlemek. Ama yok yinede kolay olsun derseniz cheat engine ile sadece para hilesi yap. Seviye ve tecrübe için başka bir mod araştır. Ve bunları yeni tertemiz bir profil açarak yapmanda fayda var.

corbanez27 bunu beğendi.
  5. dwyan3

dwyan3
    Plaka

31
    41
    1
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    evet dediğiniz gibi sadece para hilesini yaptım. seviyede yavaş yavaş ilerliyorum. konum çözüme kovuşmuştur :) cevap veren arkadaşlara ve Fm teşekkür ederim . İyi oyunlar dilerim.

corbanez27 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.