1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban yedim:(

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve İsmailBabalık tarafından 17 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. İsmailBabalık

İsmailBabalık
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

93
    2
    35
    DAF
    Merhaba ben Euro Truck Simulator 2 De ban yedim Şİmdi olay küçük yolda oldu Adam bugu girmiş bende çektim sağa açılmasını bekledim daha da karıştı olay sonra birinin önüne kırdım sonra da işte Banlandım Ben yaptım zannettiler Yeni sürüm gelince kalkarmı.

[21:40:33] ADMIN [S&B] RicardoS temporarily banned Yalnızlık İsmail Babalık.

2. Eğinli

Eğinli
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

60
    229
    191
    160
    MAN
    TruckersMP Profili
    Cvp: Euro Truck Simulator 2

Bu banlanma ve report etme nasıl işliyor bir türlü çözemedim geçen adam peşime takıldı 3 kere report ettim (sonra kayboldu banlandığına dair bir yazı görmedim.Yaklaşık 6-7 dakika önce lublin çıkışında rus bekliyordu önce geri gelmeye başladı kenara çıktım geçecektim yürüdü arkadan başka dorsesiz rus gelip çarptı tam anlayamadığım için report etmedim bir önceki kayıt'tan tekrar yola çıktım 50 km ilerde ışıklardaki rus bekliyor geçeyim dedim üzerime kırdı sıyrıldım ama yetişip arkadan vurdu,report ettim ilerde yine yolu kapatmış geride durup yine report ettim yine devam ettim ağır ağır gidiyor geçmedim sokulmadım çektim benzinciye kaydedp çıktım.

Ancak bunun prosüdürü nedir ismail kardeş o olay karşısında banlanıyorsa bu rus niye banlanmadı ?https://forum.truckersmp.com//index.php buraya baktım ancak nereye yazacağımı bulamadım.

3. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Cvp: Euro Truck Simulator 2

http://www.ets2mptr.com/konu-su-trafikte-dorsesiz-dolanan-veletler.html?pid=2441#pid2441

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.