1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ban yedim ve banı iptal etmiyorlar

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve corbanez tarafından 22 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Cvp: ban yedim ve banı iptal etmiyorlar

hiç kick yemedim sadece 1 kere system üzerinden aşırı ping nedeniyle kicklendim

2. jazzock552

jazzock552
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

190
    5
    70
    DAF
    TruckersMP Profili

Haklıyken haksız duruma düşmek..

3. corbanez

corbanez
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili

çok sinirliyken maalesef bu duruma düşebiliyoruz. hepimiz insanız değil mi? 1 gündür ban devam ediyor... yeter da

4. Umut Can Arslan

Umut Can Arslan
    Plaka

23
    97
    91
    105
    Volvo
    TruckersMP Profili

Benim çok kick yemişliğim vardır. Hepsi ya ping yada buga girdiğim içindi ama bunun ban ile alakası yok. Örnek üzerinden gidelim. 40 kick yiyen sonuna kadar banlansa idi şuan çoğu kullanıcı mp kullanamaz olacaktı. Gün içinde oynarken bile görüyoruz ki aşırı büyük bir Report-Kick/Ban trafiğinden söz ediyoruz. Eğer böyleyse kick yemenin ban ile bir ilgisi yoktur ki zaten sen de 1 defa kick yemişsin arkadaşım. Demek istediğim ban sadece bir sebepten olur ve 1 defa olur. Ama kick olmanın sayısı yoktur denilebilir.
    Şahsen bende açıkca söylüyorum bir ara roterdam da kaza oluyordu ve ben de trenle karşıya geçecektim. Adminler orayı yönetemeyince sinirlendim. Çıkarken biraz terbiyesiz davrandım ama beni ban eden olmadı. Kick dahi olmamama rağmen senin ban edilmeni hiç eşitce bulmuyorum. Kötü bir şey söylediysem kusura bakma ama belki sen bir kaç tık daha fazla küfür etmiş olabilirsin yada Admin o sırada sinirlidir küfür söylediğin için seni ban etmiştir . Neden olduğuna değil nasıl ban dan kurtulmana bakman lazım diye düşünüyorum. Bununda yollarından biri ETS2Mp ye konu açman ve biraz beklemendir.

5. corbanez

corbanez
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili

açtım zaten konuyu ban yediğimden 30dk sonra. benim admin andreas a söylediğim şeyler şunları "sen adminlik yapmayı haketmiyorsun. bu adamı nasıl kicklemezsin. yapamıyosan bırak arkadşım başkası yapar. küfür olarak da öyle ahım şahım birşey değil ha. ettiğim küfür şu ki zaten ban sebebimde yazıyor; f***ing b*tch, idiot" bu kadar. hele ki bu neyse bir gün vapura gittim. 150 araba rahat vardı aşırı bir kasma vardı ama ben pek etkilenmiyordum. rusun biri trailerını vapur kapısının tam çıkışına paralel olarak yanaştırmıştı. oradaki herkes reportladı yine admin andreas vardı. ama o trailer ı 15dk boyunca online olmasına rağmen kaldırmadı. şimdi ben bu andreasa ne diyeyim.. hele bir de sinirliyken...

6. Umut Can Arslan

Umut Can Arslan
    Plaka

23
    97
    91
    105
    Volvo
    TruckersMP Profili

Sende biraz haklısın ama yukarıda bir arkadaşım demişki "haklıyken haksız duruma düşme". Ve bu çok doğru bir laf. Sinirini anlıyorum bende olsam bende sinirlenirdim ama
    konu admin olunca "Öfkede ölü gibi olmak" kesinlikle daha mantıklıdır. Çünkü adminler her istediklerini yapabilen vatandaşlar. (Sözüm meclisten dışarı) Geçmiş olsundan başka birşey diyemiyorum.

7. matrixlord

matrixlord
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

4
    0
    20
    TruckersMP Profili

Haklisin az once andreas beni 1 hafta banladi ramming diye ilk once kick atti dedimki lagim var o yuzden dikkatli kullaniyorum ama anlayan kim ! banlaninca TR tagimi cikarttim 2 hafta oncede arkadasimla yol kenarinda konusurken 2 hafta banladilar adami bu ne sacmaliktir reportlarada bakmiyorlar bir adam 45 kere sikayet edilip hala ban yemiyorsa vay halimize

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.