1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban Problemi

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve alicancevik tarafından 12 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. alicancevik

alicancevik
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

35
    34
    29
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyunda yükümü dorsemi almışım kurallar içinde gidiyorum bir bakıyorum rus oyuncular çarpıyor birde lol filan yazıp dalga geçiyorlar 3-4 gündür report ediyorum adminde bakmıyor? Bu oyunda adminler ilgilenmiyor mu napıyor? Oynanmaz hale geldi oyun. Bilerek çarpıp f+7 yapıyorlar kimisi yolda birden durup ilerliyor. 1 saattir oyundayım yük götürecem götüremedim sinir oldum. Adamlar çarpıp dalga geçiyorlar birde ırkçılık yapanlar var.

2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @alicancevik,

Bu durumda adminleri anlayışla karşılamak lazım verdiğiniz şikayetler en geç 24 saat içerisinde ilgilenilir, 700.000 Küsür'ü aşkın kayıtlı oyuncu var? onlar report ediyor aralarında bazıları unutulmuş gidiyor, bu durumlarda sürekli video programı ile video almayı deneyin çünkü elinizde güzel bir kanıt olsun adminler birazdan bu konuyu görecek ve ilgilenecektir,
    @omer584 @ozgür59

3. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    220
    Oyun içi raporlar çok olduğu için hepsine bakamıyoruz, size sıra gelse olay bitmiş oluyor, en iyisi video çekin obs veya plays.tv önerimdir.

4. alicancevik

alicancevik
    Plaka

35
    34
    29
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    @Özgür59
    Oyunda 7/24 devamlı video çekmem lazım o zaman benim içinde uzayacak kesip kesip gönderecem. Yolun ortasında geri geri gelen mi desen normal yolunda giderken kurallara uygun şekilde bir bakıyorsun adam çarpıyor ve bir sorun daha var rus arkadaşlar ve çek arkadaşlardan bazıları türk olduğum için aşağılayıcı ağır kelimeler yazıyorlar yada türk gördüklerinde. Birbirlerinde oyun için de selam aleyküm iyi yolcuklar yazılıyor hemen yabancı arkadaşlarından bazılarıda ırkçılık yapıyor ve ırkçılık yapanlarda oyunu oynatmıyor çarpıyorlar. Bu tip sorunlar ne zaman düzelir? Daha ağır sistem gelse güzel olur daha katı ve sert kurallar olsa oyun biraz daa düzene girer. Herkesin hemen hemen yaşadığı sorun.

5. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    220
    OBS programında sürekli video çekmek zorunda değilsiniz, olay başlayınca kayıt tuşuna basarsınız bitince kapatırsınız, gördüklerimizi banlıyoruz ama oyun indirime girdiği zamanlarda millet 3-5 hesap daha alıyor.

ismail55 bunu beğendi.
  6. mehmetozz

mehmetozz
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    1
    0
    0
    Özgür gibi adminler olduğu sürece bu oyun oynanmaz kardeş

7. Greybeard

Greybeard

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    Allah aşkına ne hatası varmış bir söyler misin? -Özgür'ü koruduğumu düşünme muhabbetim çok yok.-

8. omer584

omer584

426
    487
    165
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Nedenmiş? Hadi açıklasana?

ismail55 bunu beğendi.
  9. RooNDowN

RooNDowN
    Plaka

62
    20
    65
    DAF
    TruckersMP Profili
    SS / Video kesinlikle işe ayar video editlemek zor geliyorsa gölge kayıt alabilirsiniz.
    Adminlerle ilgili şikayetlere katılmıyorum @omer584 ve @Ozgur59 dan birer kez ban yedim oradan biliyorum.Geri dönüş konusunda bir eleştiri getirirseniz katılabilirim. Çünkü ban yedikten sonra derdinizi ne kadar anlatmaya çalışsanızda bir faydası olmuyor.Belki bunuda bahsettiğiniz katı kurallar ile ilişkilendirebiliriz bilemiyorum.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.