1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban kaldırma :((

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve mert7793 tarafından 10 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. mert7793

mert7793
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    9
    0
    35
    Normalde Dortmunda yük alıp yola çıktım ve adamın biri geldi beni sıkıştırmaya başladı. Fren falan bastım geri kaçtım adam sıkıştırdı %20 hasar oldum. Sonra adam diğer karşı şeride geçti bekledi orda bende ters yönden adama kırdım adam video çekip beni şikayet etmiş. Adminde gibi banlamış hadi 1 hafta olur 1 gün olurda 1 ay olurmu. Arkadas 1 ay nedir arkadaş da sınırsız ban yedi sadece adama dokandı diye. Şu adminler Adam gibi oynasınlar ya da kapatsınlar multiyi

http://ban.ets2mp-status.net/index.php?steamid=76561198163315675
    şu linke bakın yav

Edit: küfürler ve hakaretler mesajdan temizlendi.
    konu taşındı.

corbanez27

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 10 Ocak 2015
  2. 61Furkan61

61Furkan61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    dostum adam seni oyuna getirmis ve sende ona karsilik verince seni videoya almis yani bir daha kim carparsa hemen report et ve karsilik verme kimseye adminler izlerler o kisiyi

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.