1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban İtirazı Hakkında

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Eternal tarafından 14 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Eternal

Eternal
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

23
    5
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ban itirazı atalı 2 gün oldu ama itirazımı kontrol eden olmadı.İtirazıma bakmak için ban süremin dolmasını mı bekliyorlar anlamadım :/ .Acaba itirazımı Türkçe attığımdan mı kaynaklı ?

2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @Baris5259

750.000 Aşkın türk ve yabancı oyuncular var, türk oyuncuların çoğu banlanıyor, ve ban itirazı oluşturuyor " Türkçe " Olarak ehh haliylen bu durumda arada kaymış oluyor, bakılmayanlar oluyor, sanırsam sizde bunların içindesiniz, çok yoğunluk olduğundan dolayı en geç 1 haftada bakılıyor, ama ETS2MP Destek ekibi olan @SARAJ bu konuyu gördüğünde ve forum içerisinde aktif olduğunda sizlere yardımcı olacağını düşünüyorum
    Buradan SARAJ ilen iletişime geçebilirsiniz ( Buraya yazdığınızın aynısını kendisine yazın )

3. Eternal

Eternal

23
    5
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
  4. EnesDGN

EnesDGN

184
    41
    85
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    3 günlük ban yemıstım hatta ing yaptım itirazı ama ban surem kalktı ban itirazım ban kalktıktan sonra sistem oto mesaj attı .

5. Eternal

Eternal

23
    5
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ban itiraz sistemi de böyle bir sistem demek ki :|

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.