1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban Hakkında

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Zebeleke tarafından 3 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Jumping Cobra

Jumping Cobra
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    153
    47
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar merhaba. Dün TS ile 5 gibi ep de 3 gün ban yedim. Tır kullanıyordum. Adminin sebep olarak "reckless" yani fevrilik yaptığımı soyluyor. Size sormak istediğim adminler video kayıtı yapıyorlar mı? Yapıyorlarsa bunu ben nasıl gorebilirim? Birde itirazların geri dönüş suresi ne kadar? Varsa Video kayıtını size gosterebilirsem beni anlayacağınıza inanıyorum. Fevrilik demesi gerçekten sinirimi bozdu. Teşekkürler.

2. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

0
    0
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Ban itirazı yaparak video kaydı isteyin. Geri dönüş süresi belli olmaz çünkü saar zaman farkı var. İngilizceniz çok iyi değilse google translate ile ban itirazı yapmayın adminler anlamıyor. Biz çeviriyoruz zaten :)

3. Jumping Cobra

Jumping Cobra

29
    153
    47
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İngilizcem B1+ plus seviyesinde. Sanırım anlar beni. Google translate fena zaten. Artık video kaydı geldiğinde size bırakacam yorumu. Bana adamın onune felan geçti gibi bir sebeb verse sıkıntı olmayacak kabulümde. Fevrilik diyince bilgisayarı parçalayacaktım :D

Bide adminin nick name Ziroxhd di. Kendisi nasıl bilinir?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 3 Mayıs 2016
  4. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

0
    0
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    İyi bilirdik. Ya adminler iyi kötü diye ayırt edilmemeli. Kullanıcının kendisine tepkisine göre onun tavrı değişiyor. Hoş dille konuşursanız hoş karşılık bulursunuz :)

Sazulveli Ümit bunu beğendi.
  5. Jumping Cobra

Jumping Cobra

29
    153
    47
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Haklısınız bende zaten adminin nasıl biri olduğunu anlamak için sormuştum. İyisi kötüsü olmaz zaten. :) Video gelene kadar bekliyeceğiz artık. :|

Dystopia bunu beğendi.
  6. EliteGamer0611

EliteGamer0611

29
    106
    59
    55
    TruckersMP Profili
    Reckless'in karşılığı daha çok "dikkatsiz sürüş" tür. Eğer yolda sağdan sola yalpalaya yalpalaya gittiyseniz admin sizi bu yüzden banlamış olabilir.

7. Jumping Cobra

Jumping Cobra

29
    153
    47
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ya öyle birşey olsa keşke :D video da görecez artık.

8. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben bikere google ile çevirmiştim anlamıştı admin :D hatta baya da bi uzun cümleydi

9. Jumping Cobra

Jumping Cobra

29
    153
    47
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Yalniz ban bitti admin hala itiraza geri dönüs yapmadı. Sanırım ben derdimi anlatamadım yada hiç görmedi. Neyse konuyu kilitleyebilirsiniz. Artik geri dönüş yok :) Yedik bi kere banı:D

CumaliBzdmr bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.