1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber [ATS] Wyoming - Tartım İstasyonları

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve CumaliBzdmR tarafından 22 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

1. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bir kamyon şoförünün hayatında, mükemmel bir yapboz gibi birbirine uyan o kadar çok parça vardır ki. Yolda araba kullanmaktan çeşitli yer işaretlerinin yanından geçmeye kadar, göz ardı edemeyeceğiniz belirli yönler vardır. Bu unsurlardan biri de şüphesiz tartım istasyonlarıdır. Bugün, yakında çıkacak olan Wyoming DLC'sinde yer alacak bu konumlardan bazılarına göz atacağız .

Tartım istasyonlarının işlevi değişmeden kalırken ve hatta bazıları için önemsiz görünebilirken, diğerleri için iyi bilinen benzersiz yerler haline geldi.

Wyoming genelinde bulunan istasyonları ve tarihin güçlerini ya da mimari değerini durup çekme imkanı bulacaksınız.

Wyoming DLC'ye gelecek olan bazı tartım istasyonlarını beğeneceğinizi umuyoruz. Steam İstek Listesi düğmesine biraz "ağırlık" eklediğinizden emin olun. Yeni harita genişletmesiyle ilgili tüm habere her zaman iletişim halinde olacaksınız.

2. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ağustos da çıkar inşa'Allah.

3. kalenderonur

kalenderonur
    Plaka

405
    361
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Maaş yattıktan sonra çıkar inşallah :)

Razor3214 ve Cemsnbc bunu beğendi.
  4. OttomanWolf-89

OttomanWolf-89
    Plaka

35
    453
    114
    180
    Volvo
    TruckersMP Profili
    bütün dlc ler var ets ats artık almıcam ama şu ses sorununu düzeltene kadar gerçek fren sesleri motor sesleri gelene kadar araç sesleri rezalet ats de en rezil tır volvo vnl 10 km sürüp oyundan soğuyup kenara çekip oyundan çıkıyorum