1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ATS şehir içi 10 fps

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Cracker tarafından 25 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Cracker

Cracker
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

28
    126
    78
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Evet başlıkta da belirttiğim gibi ATS oynarken grafikleri ne kadar kıssam yada açsam şehir içi fix 10fps almaktayım. Şehir dışında grafiği kısıp 60 fps bile alsam şehir içi 10 fps alıyorum. Buna bir çözümü olan yada benzer problemlerle karşılan var mıdır? Oyun çıktıktan yaklaşık 1 ay sonra satın almama rağmen hiçbir güncelleme ile bu problemi bende çözemediler. Yanıtlarınızı beklemekteyim.

***Sistem Özelliklerim***
    Intel Core i7-4510U
    12 GB 1600 MHz DDR3
    NVIDIA GeForce 840M

2. makinistfanlari

makinistfanlari
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Ekran kartı sürücüsü güncel mi?

3. Cracker

Cracker
    Plaka

28
    126
    78
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    tabiki her zaman :D

4. Leptop performans modundamı oluyor? Yoksa normal moddamı (markadan markaya değişir) örnek bende : Hp Tarafından Önerilir

5. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Plaka

0
    1
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Ekran kartı yeterli değil. Özelliklerine bağlı olarak ayarları kıssan da yükseltsen de geçmez. Aynı durum bende rotterdam için geçerli.

6. Bende 820m var orta ayarlarda oynuyorum.İyi fps alıyom şehiriçi ufakta takılma oluyor

7. DursunAltung

DursunAltung

24
    945
    1.079
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben her yerde takılma yaşıyorum :D Ekran kartında mı sıkıntı var çözemedim.. Oyunu oynayamıyom zaten.

8. ekran kartı driverlarını kaldır tekrar yükle ve sistemini güncel tutmaya bak

9. Cracker

Cracker
    Plaka

28
    126
    78
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Sistem yazılımsal olarak tamamen güncel o yüzden o tür bir problemle karşılaşmıyorum. Ekran kartı driveri kaynaklı bir problem olduğunu sanmıyorum bu oyun hariç hiç bir oyunda böyle bir problem yok. Kaldı ki şehir dışında FPS 3 katına kadar yükseliyor yada dış kameraya aldığımda 60FPS dahi alıyorum. Ayrıca küçük bir araştırma sonucu(reddit vb. yerlerde özellikle) herkes de böyle bir problem var ekran kartı modeline bağlı olarak ATS'de şehir içlerinde acayip FPS düşüşü meydana geldiği söyleniyor.

10. DursunAltung

DursunAltung

24
    945
    1.079
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kaldırıp yeniden yükleyince bir şey oluyor mu pc üzerinde ?

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.