1. Merhaba Ziyaretçi,
  Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
 2. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 4. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber [ATS] Oklahoma - Giriş Limanları ve Tartım İstasyonları

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve CumaliBzdmR tarafından 18 Mayıs 2023 başlatılmıştır.

 1. CumaliBzdmR

  CumaliBzdmR
  Yönetici
  Plaka

  32
  4.616
  9.194
  200
  Volvo
  TruckersMP Profili
  Yola çıkıp hiç gitmediğiniz bir ABD Eyaletine seyahat etmekten daha iyi bir duygu yoktur ama gitmeden önce uyman gereken birkaç kural var. Her eyaletin kamyon şoförleri için kendi düzenlemeleri ve yasaları vardır ve Oklahoma da bir istisna değildir.

  [​IMG]

  Giriş Limanları, yolculuğunuzun başladığı yerdir. Bu ağ geçitleri, sizin ve kamyonunuzun önünüzdeki yola hazır olmasını sağlar. Bu kontrol noktalarında, gerekli tüm izinlere ve evraklara sahip olduğunuzdan ve kamyon ile yükün eyalet ve federal düzenlemelere uygun olduğundan emin olmak için teftişlerden geçeceksiniz. Eğer öyleysen, hiç vakit kaybetmeden yola çıkacaksın!

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Yola çıktıktan sonra güzergâh üzerinde tartım istasyonlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bunlar, yolların güvenli ve emniyetli tutulmasında hayati bir rol oynamaktadır. Aşırı yükleme ciddi riskler oluşturabileceğinden, kamyonunuzun ağırlığını doğru bir şekilde ölçmeye hazırlanın. Cezalardan kaçınmak ve Oklahoma'nın güzel manzaralarında sorunsuz bir yolculuk yapmak için bu ağırlık sınırlarına dikkat edin.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Kontrol altında olduğunuz sürece, American Truck Simulator için yakında çıkacak olan Oklahoma DLC'mizin sunduğu tüm yollardan keyif alacağınızı umuyoruz. Eğer sabırsızlıkla bekliyorsanız Steam İstek Listenize eklediğinizden emin olun. Gelecekteki gelişimi hakkında sizinle daha fazlasını paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. O zamana kadar, taşımaya devam edin! ​
   
  hoca33 2 bunu beğendi.