1. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 2. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber [ATS] Nebraska - Genel Olarak Doğa

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve CumaliBzdmR tarafından 8 Eylül 2023 başlatılmıştır.

 1. CumaliBzdmR

  CumaliBzdmR
  Yönetici
  Plaka

  32
  4.634
  9.241
  200
  Volvo
  TruckersMP Profili
  Nebraska'nın doğasının turist kalabalığını çekmesi pek olası değildir, ancak bu büyüleyici eyaleti keşfetmenin eyaletin daha az bilinen hazinelerinden bazılarını ortaya çıkarmak için harika bir şans sunduğu açıktır. Bu bölge, Sandhills ve etkileyici sayıda nehir gibi pek çok benzersiz özelliğe sahiptir.

  [​IMG]
  Nebraska'nın manzarası geniş ve açık alanlarıyla karakterize edilir; eyaletin büyük bir kısmı Nebraska'nın orta ve batı bölgelerine yayılan Great Plains bölgesinin bir parçasıdır. Bu bozkırlar, çeşitli yaban hayatı türleri için yaşam alanları sağlar ve hem ziyaretçiler hem de yerel halk için gerçek bir özgürlük ve huzur duygusu sunar.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Çok fazla açık ve doğal alana sahip olan Nebraska, çeşitli tarım işletmeleri için mükemmel koşulları sağlıyor. Bu nedenle, çeşitli bitkilerin, mahsullerin, mısırın ve daha fazlasının yetiştirildiği birçok çiftlik alanını görüp dağıtmanız şaşırtıcı değildir.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Nebraska'nın Sandhills bölgesinde, yerel otlarla kaplı kum tepelerinden oluşan eşsiz ve çarpıcı bir manzara bulacaksınız. Bu bölge, kendine özgü güzelliği ve nispeten el değmemiş doğasıyla tanınır; bu da, bu özel ortamı, hareketli dünyadan çok uzak hissettiren huzurlu bir sığınak haline getirir.

  [​IMG]
  [​IMG]
  Eyaletin genişliği ve açık alanları göz önüne alındığında ekiplerimiz Nebraska'nın gerçekliğini yansıtmayı amaçlıyor ancak bu bazı zorlukları da beraberinde getiriyor. Hem oynanış hem de manzara açısından amacı olan ve beklentileri karşılayan bir yolculuk yaratmak için oyuncuların bakış açısını dikkate almaya ve farkında olmaya devam ediyoruz. Nebraska'nın gerçekte ne kadar geniş ve açık olduğu göz önüne alındığında doğru dengeyi bulabileceğimizi umuyoruz. Bunun nasıl başarılabileceğine dair düşüncelerinizi blog yorumlarımızda veya forumlarımızda duymaya açığız.

  [​IMG]
  Bu yeni eyalete seyahat edeceğiniz için şimdiden heyecanlı mısınız? Nebraska DLC'yi Steam İstek Listenize ekleyerek bize bildirin ve en son haberlerle iletişimde kalmak istiyorsanız sosyal medya profillerimizi takip etmeyi unutmayın ( X/Twitter , Instagram , Facebook , TikTok ).​
   
  38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.