1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ATS MP Real Ops Hatası

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Tkyurdakul tarafından 6 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Tkyurdakul

Tkyurdakul
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

7
    3
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhaba, normalde ETS2 oynuyordum, bugün ATS satın aldım 2 saat oynadım ardından Truckersmp.com'dan oyunu check ettirdim ve launcheri silip tekrar yükledim, Ets2 MP girerken hiç bir sorun yaşamıyorum ama Ats Mp girerken Launch ATS dediğim zaman fotoğrafta belirttiğim hatayı alıyorum, internette aradım ama çözüm bulamadım, https://truckersmp.com/knowledge-base/article/147 Bu konuyu denedim ama çözüm olmadı, 3-4 defa launcheri Revo uninstaller ile kaldırdım tekrar kurdum ama çözemedim sorunu, bu sorunu daha önce yaşayan veya çözümünü bilen birisi yardımcı olabilir mi acaba ?
    ilk hataya Tamam dedikten sonra ikinci fotoğraftaki hatayı veriyor ve ardından Launcher kapanıyor.

2. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Bu konudan yararlanabilirsiniz, @Phonyang çözümü belirtmiş.

3. Tkyurdakul

Tkyurdakul
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

7
    3
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Çok teşekkür ederim, iyi forumlar.

hoca33 2 ve Extreme bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.