1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Anakart Ve Ram Hakkında Bilgi

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve StreniX tarafından 9 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. StreniX

StreniX
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

30
    9
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar ben xp 32 bit kullanıcısıyım.Bilgisayarım bu durumda oldugu için böyle olmak zorundaydı.Zar zor topladığım 350 -400 tl gibi birikmiş param var.sizlerden ricam Anakart-İşlemci ve Ram hakkında bilgi vermenizi istiyorum.

2. Emre

Emre
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

225
    110
    160
    Peterbilt
    TruckersMP Profili
    StreniX bunu beğendi.
  3. StreniX

StreniX

30
    9
    2
    35
    TruckersMP Profili
    http://www.sahibinden.com/ilan/alis...m-e33-v2-fm2-plus-soket-ikili-258975457/detay teşekkürler bilgi için birde yukarıda verdiğim linkte ki ürünleri alsam ona kac watt psu gerekir.bendeki ya 350 yada 300 watt

4. Emre

Emre
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

225
    110
    160
    Peterbilt
    TruckersMP Profili
    Ben AMD önermem ama bütçe kısıtlı olduğu için alınabilir. İntel'de G3258 ile karşılaştırılır biraz daha performanslıdır G3258'e göre. Birde bu işlemciye O.C yapman gerekecek ve bunun içinde soğutucuya ihtiyacın olacak, 100-150 TL arasıda soğutucuya vermen gerekir performans alman için. GPU dahil değil buna ekran kartı isteyecek. 300-350 Watt olsada 12V üzerinden kaç Watt veriyor bu önemli. Diğer bileşenler ile yeterli gelmeyebilir. En güzeli biraz daha erteleyip bütçe artırarak daha performanslı bir sistem toplamak.

5. StreniX

StreniX

30
    9
    2
    35
    TruckersMP Profili
    anladım bir süre multiplayer oynamayız olur biter.:)