1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Anadolu Trans İskandinavya Çekilişi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Reis tarafından 15 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. erdemban

erdemban
    Yasaklı Lisanslı Oyun Sahibi

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    Şirket reklamı zaten var. Tutupda şirketinizdeki bir çekilişi bu foruma açmanızdaki amaç nedir ?

2. Reis

Reis
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

49
    24
    50
    Mercedes
    Aklın yolu bir.

3. Reis

Reis
    Plaka

49
    24
    50
    Mercedes
    Gereksiz polemik yaratıyorsun sadece. Hayatında 1 kere forum yönettinmi Konu Dışı bölümü ne işe yarar bilirmisin. Hoşuna gitmedi ise konu report et plakanda yazdığı gibi mesajların ile konuyu kirletme.

4. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Forumda, diğer sitelerde yapılan çekilişlerin duyuruları bu kategori altından yapıldı, çekilişi bir sanal firmanın yapması bu bölümde duyurulmasına engel değil. Konu 'Konu Dışı' bölümüne açılmış, herhangi bir sorun yok. Bu konu hakkında gereksiz/spam mesaj atanların mesajları silinecektir.

5. Greybeard

Greybeard

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    Bu ne kadar mantıklı veya mantıksız seninle tartışmayacağım ama şu kadar söyleyeyim senin düşüncelerine karşı görüşler çıktığında saygı duymalısın ve geri cevaplarda "onları kapak edip oturtma" düşüncesinde olmamalısın, bence. Eğer bunu yapacaksan illaki, bir topluluk grubunu temsil ediyorken yapmamalısın en azından ki böyle yaparsan grubuna eleman kazanmaktan çok düşman kazanırsın. Yine de karar senin. İyi çekilişler, iyi oyunlar.

BraveClayTV ve TÜRK YILDIZLARI bunu beğendi.
  6. Reis

Reis
    Plaka

49
    24
    50
    Mercedes
    Belirtilen görüş hatalı ise bilinçsizse bunun doğrusunu söylemek bize düşer. Ayrıca burası konu dışı alanı açılan konuya yorum yazmak tartışma yaratmak maksadı içinde olmamak gerekiyor. Forum kullanımını yeni öğrenen arkadaşlar bu kurallara rihayet etmeli.

7. Greybeard

Greybeard

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    Doğru söylüyorsun öğrenmeli herkes, cevabı vermene de bir şey dediğim yok zaten. Belki benim bakış açım yanlıştır ama geri dönüşlerine baktığımda çok sert çıktığını gördüm sadece biraz daha yumuşamalısın anlatmak istediğim bu, yanlışım varsa veya benim görüşüme kimse katılmıyorsa özür dilerim. Bilmiyorum demek istediğimi anlatabildimmi :)

BraveClayTV ve Reis bunu beğendi.
  8. EmreBozkurt

EmreBozkurt
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    680
    1.028
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Tabi normalde sacma ama sonucta konu dışı bölümde ve bu bir forum. Bence bir sirket varsa ortada, tüm uyelerinde dlc paketleri olmali.Olmayanlara cekilis var diye okuyunca acikcasi ben sasirdim. Oda sirketin yoneticilerinin bilecegi iş kimseye söz hakkı düşmez elbet.Mesela bizde alamayanlara almistik cekilis falan duzenlemeden.Hem reklama donusturup hemde üye cekmeye calismadik. Buyuk ihtimalle cok kisi basvuracak sonrada sirket umrunda olmayacaktir dlc icin geldiginden.Bence yanlis bir yol ama tabi kendileri bilir biz sadece yorum yapariz.Yorumlarimizi hem olumlu yonde hemde olumsuz yonde yaparsak daha iyi olur. Bu hayatin her alaninda gecerlidir.

9. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Aferdersiniz bu hatam için üzgünüm siz ve forumdan bu yazı hatam için özür diliyorum. Türkçem biraz sıkıntılı kusura bakmayın.

Reis bunu beğendi.
  10. furkan15

furkan15

12
    0
    35
    TruckersMP Profili