1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Bilgi American Truck Simulator Satın Alabileceğiniz Siteler

Konusu 'Rehberler / Kılavuzlar' forumundadır ve Kaanthos tarafından 3 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. [​IMG]

"American Truck Simulator Satın Alabileceğiniz Siteler"

Merhabalar;

Oyunun takipçi ve oyuncu kitlesinin artmasından dolayı uzun süredir takip ediyorum bir çok dolandırıcı site ve forumlar türemeye başladı. İndirimlerin dışında oyunu ham hali ile 5 ya da 10 TL gibi bir fiyata alamazsınız. 3-5 kuruş az vereyim derken elinizdeki 3-5 kuruştan da olmayın.

Oyunu satın almak için en güvenilir yol Steam. Steam'in dışında global olarak satışını yapan ve portföy olarak güvenilir olan siteleri tercih etmelisiniz. Bu konuda hem bilgilendirme yapmak hem de oyunu satın alabileceğiniz güvenilir siteleri vereceğim.

Steam'in dışında dijital ortamda güvenilir bir şekilde satın alabileceğiniz tam liste aşağıdadır:
    Yukarıdaki listenin dışında elbette, bir takım teknoloji mağazalarından oyunu temin edebilirsiniz. Fakat mutlaka ürün anahtarınızı yetkililere doğrulatın ki oyunu aldıktan sonra pişman olmayın. Çok nadir bir durum da olsa bu mağazalarda ürün anahtarlarının bir kısmı bilinmeyen sebeplerden dolayı bloke edilebiliyor. Bu nedenle mutlaka "ürün anahtarınızı doğrulatın".

Tüm bunların dışında 3-5 lira az olsun diye hiç bir siteden satın almayın, bu siteler sizin 3-5 liranıza göz koyan sitelerdir. 3-5 lira fazla verin ömür boyu kullanın.

2. Emre K

Emre K
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

20
    786
    89
    105
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaslar ats 59 tl pahali g2a da 48 kusur e buldum shield 1.30 dolarmis ayni mantik oluyor yapmassak sikinti cikarmi yazavilirmisiniz birde ininal kartla yapilirmi son olarak daha ucuza satan varmi

3. DaNGeR1905

DaNGeR1905
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

33
    170
    121
    180
    DAF
    TruckersMP Profili
    G2A dan zamanında 50 tllik Spintires oyununu 18 tl ye almıştım. ATS fazla ucuzlamamış ama olsun genede 50 tl ye geldi. Paramı yidiler çok pahalı gibi geldi bana alırken elim titredi :) Umarım map dlc lerini de paralı yapmazlar ki şayet paralı olursa abartmazlar inş :)

4. KadirhaNÖzer

KadirhaNÖzer
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

1.225
    1.399
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    O satıcıya bağlı güvenilir bir satıcı ise sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 3 Şubat 2016
  5. AhmetF